Водний приз 2020

завантаження

Учениця 11А класу Анна Іноземець взяла участь у національному фіналі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020», який відбувся 21-22 травня 2020 в он-лайн форматі під гаслом «Вода та зміни клімату: прискорення дій». Авторитетне журі, що включає представників науки, спеціалістів водної галузі та екологів, відібрало із більше ніж 100 робіт 30 найкращих з усієї України, серед яких і робота Анни. За підсумками конкурсу Анна Іноземець пройшла у суперфінал, куди були відібрані 6 робіт, які учні повинні були захистити англійською мовою. Анна посіла ІІ місце з роботою «Інтенсифікація очищення стічних вод з використанням кавітаційних процесів»  (наукові керівники доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та хімічної технології неорганічних речовин Столяренко Г.С. та вчитель хімії Будавіцька С.В.). Робота має практичний характер і може бути використана для покращення стану стічних вод та раціонального використання водних ресурсів не тільки в Україні, але й у світі.
До відома. Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», який з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під патронатом Шведської Королівської Родини. В Україні конкурс проходить з 2004 року, в ньому взяли участь понад 1 500 дослідницьких проектів.