Учень року

Положення про загальношкільний конкурс Учень року

“Переможці загально шкільного конкурсу „Учень року”

Кращий інтелектуал року

2018: Вовк Ірина 11 “Б”

          Коломієць Наталія 11 “Б”

2017: Іноземець Анна 8 “А”

2016: Вовк Ірина 9 “А”

2015: Талалаєвська Марія 10 “А”

2014: Талалаєвська Марія 9 ”А”

2013: Когут Юлія 11 “Б”

2012: Виждова Маргарита 11 “Б”

2011: Гиріч Роман 8 “Б”

2010: Петрусь Владислав 11 “А”

2009: Осьмак Наталія 8 “А”

2008: Кононенко Аліна 10″А”

2007: Бабич Катерина 11”А”

2006: Стуга Ольга 11 „А”

2005: Стуга Ольга 10 „А”

Кращий дослідник року

2018: Ахмед Заланда 10 “А”

Негрій Анастасія 9 “А”

2017: Вовк Ірина 10 “Б”

2016: Коломієць Наталія 9 “Б”

2015: Кір’ян Євген 11 “А”

2014: Гаврилова Анжеліка 11 ”Б”

Циганова Тетяна 11 ”Б”

2013: Чубса Лілія 11 “Б”

2012: Акуліна Анастасія 11 “Б”

Шкода Микита 11 “Б”

2011: Акуліна Анастасія 10 “Б”

2010: Голуб Марія 11 “А”

2009: Голуб Марія 10 “А”

2008: Соболь Андрій 11″Б”

2007: Соболь Андрій 10 „Б”

              Дрозденко Дар’я 11 “А”

2006: Баришніков Гліб 11”Б”

2005: Юхименко Катерина 11 „Б”

Кращий активіст року

2018: Іноземець Анна 9 “А”

2017: Саюн Лілія 10 “Б”

2016: Саюн Лілія 9 “Б”

2015: Бєляєв Микола 10 “А”

Чеберяк Анастасія 10 “А”

2014: Білоус Анастасія 11 “А”

Вовчок Іван 11 “А”

2013: Підчасюк Дар’я 8 “А”

2012: Івченко Ольга 10 “Б”

2011: Когут Юлія 9 “Б”

Івченко Ольга 9 “Б”

2010: Гончаренко Станіслав 9 “В”

Когут Юлія 8″В”

2009: Кононенко Аліна 11 “А”

2008: Хоменко Марина 10 “А”

2007: Тарариков Артем 11 „Б”

2006: Берездецька Анна 10 „Б”

2005: Берездецька Анна 9 „Б”

Краща творча особистість року року

2018: Опарін Ілля 10 “А”

2017: Опарін Ілля 9 “Б”

2016: Опарін Ілля 8 “Б”

2015: Опарін Ілля 7 “Б”

2014: Коробко Павло 11 “А”

2013: Ковтун Богдан 11 “Б”

Коробко Павло 10 “А”

2012: Ковтун Богдан 10 “Б”

Коробко Павло 9 “А”

2011: Ковтун Богдан 9 “Б”

Коробко Павло 8 “А”

2010: Ковтун Богдан 8 “В”

2009: Ковтун Богдан 7 “В”

2008: Ковтун Богдан 6 “В”

2007: Сургучов Роман 11 „Б”

2006: Сургучов Роман 10 „Б”

2005: Сургучов Роман 9 „Б”

Кращий спортсмен року

2017: Карпович Олександр 11 „А”

2016: Коваленко Вікторія 11 „Б”

2015: Коваленко Вікторія 10 „Б”

2014: Коваленко Вікторія 9 „Б”

2010: Дзюник Маргарита 7 “В”

2009: Пойда Віталій 11″Б”

2007: Фінашкіна Марина 10 „Б”

2006: Олефір Тетяна 9 „А”

2005: Фінашкіна Марина 8 „В”

Відкриття року

2017: Підгорна Інна 10 “Б”

2016: Іноземець Анна 7 “А”

2015: Савкіна Анастасія 10 “Б”

2014: Кір`ян Євген 10 „А”

2013: Гаврилова Анжеліка 10 “Б”

2012: Потурнак Єлизавета 11 “Б”

Казновський Євген 4 “Б”

2011: Виждова Маргарита 10 “Б”

2010: Чубса Лілія 8 “В”

2009: Гончаренко Станілав 8 “Г”

2008: Коротюк Ольга 9 “А”

2007: Фольтин Роман 10 „А”

2006: Соболь Андрій 9 „В”

2005: Афоніна Інна 11 „А”

Краща літературна творчість

2013: Олійник Артем 7 “Б”

2008: Горб Тетяна 9″А”