МАН

Рік Прізвище ім`я Клас Секція Вчителі І етап місце  ІІ етап місце

Всеукраїнський

етап місце

 

2017-2018 Вовк Ірина  11-Б Агрономія Довгаль Людмила Володимирівна І  І  ІІ
Коломієць Наталія 11-Б Валеологія ІІ  І  ІІ
Ахмед Заланда 10-А Біологія людини Клименко Олена Іванівна ІІ  ІІ
Іноземець Анна 9-А Охорона довкілля Будавіцька Світлана Володимирівна І  ІІІ
Негрій Анастасія 9-А Зарубіжна література Чернуха Вікторія Сергіївна І  ІІ
2016-2017 Вовк Ірина  10-Б Агрономія Довгаль Людмила Володимирівна І  І  ІІІ
Коломієць Наталія 10-Б Екологія І  ІІ
Підгорна Інна 10-Б Охорона довкілля Будавіцька Світлана Володимирівна І  ІІІ
Білецька Марія 9-А Медицина Клименко Олена Іванівна ІІ  ІІ
2015-2016 Перевізник Альона 11-Б Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна І
Битко Тетяна 11-Б Охорона довкілля та раціональне природокористування І  ІІІ
Коломієць Наталія 9-Б Загальна біологія Довгаль Людмила Володимирівна І  І  ІІІ
Вовк Ірина 9-А Селекція та генетика ІІ  ІІ
Хандюк Святослав 11-Б Екологія ІІ
Бєляєв Микола 11-А Фінанси, грошовий обіг і кредит Засядько Лариса Вікторівна ІІІ
2014-2015 Кір’ян  Євген 11-А Охорона природи та раціональне природокористування Довгаль Людмила Володимирівна І  І  ІІІ
Радько Марина 11-А Загальна біологія І  ІІІ
Перевізник Альона 10-Б Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна ІІ  ІІІ
Битко Тетяна 10-Б Хімія ІІ  ІІІ
Талалаєвська Марія 10-А Психологія Харитонова Світлана Миколаївна ІІ  І  ІІІ
2013-2014 Гаврилова Анжеліка 11-Б Медицина  Довгаль Людмила Володимирівна І I
Циганова Тетяна 11-Б Загальна біологія І I
Радько Марина 10-А Екологія ІІ II
Перевізник Альна 9-Б Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна ІІІ
Фомічов Олексій 10-А математика Засядько Лариса Вікторівна ІІІ
Вінник В’ячеслав 9-А математика ІІІ
Краснова Єлизавета 11-Б Історія України Сотуленко Олександр Юрійович ІІІ
2012-2013 Когут Юлія 11-Б Екологія Чубса Світлана Миколаївна І І ІІ
Когут Юлія Українська література Туник Олена Михайлівна І  
Чубса Лілія 11-Б Валеологія Чубса Світлана Миколаївна І І ІІІ
Чубса Лілія Українська мова І  
Ковтун Богдан  11-Б Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна І І
Гаврилова Анжеліка 10-Б Біологія людини Довгаль Людмила Володимирівна І ІІІ
Радько Марина  9-А Загальна біологія І ІІІ
Циганова Тетяна 10-Б Охорона навколишнього середовища ІІІ ІІІ
Єрмалаєва Софія 11-А Мікро- та макроекономіка Засядько Лариса Вікторівна ІІІ
Олійник Людмила 11-Б Мікро- та макроекономіка ІІІ
2011-2012 Акуліна Анастасія 11-Б Валеологія Чубса Світлана Миколаївна І І ІІ
Шкода Микита  11-Б Охорона природного середовища Довгаль Людмила Володимирівна І І ІІІ
Виждова Маргарита 11-Б Екологія І ІІІ
Потурнак Єлизавета 11-Б Зоологія і ботаніка І ІІІ
Когут Юлія 10-Б Філологія мистецтва Туник Олена Михайлівна ІІ
Єрмолаєва Софія 10-А економіка Засядько Лариса Вікторівна ІІІ ІІІ
Курочкина Ірина 11-Б Психологія ІІІ
2010-2011 Акуліна Анастасія 10-Б Медицина та валеологія Чубса Світлана Миколаївна ІІ І ІІІ
Чубса Лілія 9-Б економіка Засядько Лариса Вікторівна ІІ
2009-2010 Голуб Марія 11-А економіка Засядько Лариса Вікторівна ІІ
Петрусь Владислав 11-А біологія Довгаль Людмила Володимирівна ІІ
2008-2009 Голуб Марія 10-А економіка Засядько Лариса Вікторівна ІІ
2007-2008 Соболь Андрій 11-Б медицина Булатова Галина Миколаївна ІІ ІІ
Кононенко Аліна 10-А економіка Засядько Лариса Вікторівна ІІІ ІІІ
2006-2007 Дрозденко Дар’я 11-А економіка Засядько Лариса Вікторівна І ІІ
Соболь Андрій 10-Б медицина Булатова Галина Миколаївна ІІ ІІІ
2005-2006 Баришніков Гліб 11-Б хімія Грабова Юлія Павлівна І ІІІ
2004-2005 Юхименко Катерина 11-Б біологія Топка Валентина Миколаївна І І ІІ