Музейна кімната

Музейна кімната створена в 1964 році для дослідження бойового шляху героя-визволителя Черкас В.М. Молоткова, а в 1968 році школі присвоєно його ім’я. Великий внесок у створення музею зробили Лисенко Наталія Степанівна, Дубровіна Ліна Леонтіївна та Яценко Людмила Михайлівна, які тісно листувалися з родичами загиблого та Радою ветеранів. Продовжила роботу по  поповнюванню новими експонатами музейну кімнату Вовчок Галина Валеріївна.

Найціннішими експонатами музею є бюст В.М. Молоткова, його комсомольський квиток та трудова книжка, шкільні підручники та одяг героя.

У музеї зберігається капсула із землею з Мамаєвого кургану, передана учасником Сталінградської битви.

Широко представлений бойовий шлях 756-го стрілецького полку, який отримав найменування Черкаський.

Особливе місце в експозиції належить ушануванню пам’яті першого коменданта рейхстагу Зінченка Ф.М.

Окремий стенд присвячений колишньому учню школи Педьку Олександру Юрійовичу, який героїчно загинув виконуючи військовий обов’язок у Афганістані.

Нещодавно експозиція поповнилася матеріалами про загиблого випускника в зоні АТО, кіборга Подолянчича Євгенія Петровича. Пам’ті Євгена Подолянчука.