План дій

№ п/п Захід Дата

проведення

Місце проведення Відповідальний
1 Вивчення потреб учнів, вчителів, батьків щодо основних елементів освітнього процесу протягом тижня (до 01.02.2017) класні кабінети координатори проекту Карбівнича І.В., Хльобас І.М.
2 Тренінг для вчителів, учнів, батьків «Прагнення кожної людини бути щасливою. Істинні та фальшиві цінності на дорозі до щастя» лютий

березень квітень

кабінет №110 координатори проекту Карбівнича І.В., Хльобас І.М.
3 Конкурс – презентацій серед учасників проекту  «Щаслива родина – щаслива дитина» лютий класні кабінети класні керівники

7-9 класів

4 Година спілкування «Професії моїх батьків».  Профорієнтаційно-ознайомчі екскурсії. березень – квітень класні кабінети класні керівники, батьківський актив

7-9 класів

5 Дебатний турнір «У сучасній школі домашні завдання мають бути скасовані» березень кабінет №110 керівники дебат-клубу «Статус» Восколович Ж.Ю. Войцеховська О.В.
6 Футбольний турнір «Батьки і діти» квітень спортивний майданчик вчителі фізичної культури

Лизуненко О.В. Вербицький С.В.

7 Флешмоб «Школа,родина,Україна  –  рушник єдності»

квітень подвір’я школи педагог-організатор Коркішко І.О.

8 Висвітлення реалізації проекту через ЗМІ та інтернет-ресурси постійно координатори проекту Карбівнича І.В., Хльобас І.М.
9 Загальношкільна науково-практична конференція з питань соціальної згуртованості травень актовий зал координатори проекту Карбівнича І.В., Хльобас І.М.