Медалісти

З самого початку свого існування Черкаська школа № 3 славилася міцними, різносторонніми знаннями що вкладалися в розум її вихованців. Тому з року в рік «інтелектуальний банк» школи поповнювався новими цінними надходженнями. Ось вони – ті, хто збагачував розумовий коштовний запас улюбленої школи, золоті та срібні медалісти:

2017

Фомічов Андрій

2016

Підчасюк Дар’я, Чеберяк Анастасія

2015

Радько Марина, Фомічов Олексій

2014

Могильна Наталія, Смірнова Катерина, Степаненко Ірина

2013

Єрмолаєва Софія, Ковтун Богдан, Когут Юлія, Мурза Крістіна, Савега Анна, Чубса Лілія

2012

Бондар Вікторія, Новікова Вікторія

2010

Горб Тетяна, Коротюк Ольга, Лимаренко Анна

2009

Григор’єва Анна, Кононенко Аліна, Хандусь Дар’я, Хоменко Марина

2008

Люшньова Анна, Неділько Катерина, Терлига Олена

2007

Астапенков Володимир, Дерунець Юрій, Кучеренко Анна, Ціпенко Юлія

2006

Баришніков Гліб, Глущенко Марія, Григор’єва Марія, Кикоть Діана, Кирпичова Анастасія, Коваль Юлія, Стуга Марина, Стуга Ольга, Цимбалюк Марина, Шалунова Євгенія

2005

Юхименко Катерина

2004

Захарченко Ольга, Свистільник Андрій

2003

Артьомов Олександр, Багнюк Таїсія, Козовий Олександр, Корнієнко Мирослава, Самохвал Костянтин, Сліпак Ольга, Сторчеус Світлана

2002

Маняк Вікторія

2001

Бублей Ольга, Мальована Анна, Мальована Олександра, Овсієнко Алла, Павлик Анна, Сухарєева Віра, Шевченко Юлія

2000

Боярчук Наталія, Жовновач Ганна, Касторнов Олег, Куліш Наталія, Лагута Ірина, Плодиста Світлана, Тімошина Аліса, Шевченко Юлія, Шмиголь Ірина

1999

Артьомов Сергій, Барсукова Свіітлана, Богатирьов Дмитро, Гончаренко Олександр, Диченко Наталія, Коваленко Людмила, Милосердна Галина, Сівкова Олена

1998

Болотіна Катерина, Іваницька Анна, Колесник Ксенія, Кудрява Наталія, Кулик Анна, Микитюк Анастасія, Орлова Олена, Рожченко Олена, Шевченко Вікторія

1997

Зборовська Дарина, Зеленко Катерина, Зощенко Оксана, Іванова Анна, Коваленко Тетяна, Рачковська Віра

1996

Топка Олекандр

1995

Браверман Олександр, Драговоз Ольга, Кумачева Лариса, Куць Галина, Максименко Світлана, Рева Оксана, Сівкова Наталія, Сук Сергій

1994

Водолаз Андрій, Смірнов Руслан, Толочко Олена

1993

Касич Оксана

1992

Гречко Олена, Дунаєвський Костянтин, Зборовська Світлана, Кирилюк Ірина, Надточій Олена, Орлова Анна, Рибкіна Олена, Савченко Наталія, Семенюк Наталія, Смишляєва Оксана

1991

Вдовіна Олена, Жовновач Тетяна, Лупіна Валентина, Мершук Олена, Передеренко Олексій, Степанеенко Олександр, Шорубалко Лариса

1990

Балайда Вікторія, Береза Олеся, Богуславський Дмитро, Касіянчук Наталія, Луковський Руслан, Михайленко Людмила, Олексієва Ганна, Омельчук Володимир, Передеренко Михайло, Рабенко Дмитро, Стариченко Денис, Устименко Оксана, Чварко Сергій

1989

Вологина Ольга, Матросенко Лілія

1988

Булигіна Оксана, Карпенко Оксана, Ляшенко Світлана, Помазан Оксана, Турчаненко Оксана, Шахов Олександр

1987

Меркіна Ірина, Палагута Ілля, Пасінчук Ігор

1986

Безвинний Юрій, Радушинська Інна, Фалалеєва Олена, Хоменко Тетяна

1985

Заблудський В’ячеслав

1984

Беда Олена, Коваленко Лариса

1983

Гончаренко Олена, Гребенчук Лариса, Завиновська Наталія, Малиновська Світлана

1982

Жуланова Наталія, Лобода Ірина, Шестакова Наталія

1981

Коваленко Катерина, Кутуза Марина, Сербіненко Олена, Ткач Світлана, Цимбал Ольга,  Хиря Тетяна

1980

Даличук Ігор, Мосенкис Євген, Фіночеєва Марина

1979

Борисова Лариса, Можаєва Тетяна, Музика Лідія, Рабіон Юрій, Рец Людмила, Теряник Олена, Чепурна Світлана

1978

Усов Володимир

1977

Богачук Любов, Ганжа Людмила

1976

Юношева Ірина

1975

Іванов Сергій

1974

Єсьман Аркадій, Масленіков Олег, Пикус Людмила, Чернікова Лариса

1973

Кашталян Ірина, Ткач Лариса

1968

Акопян Ірина, Козлова Ірина, Новосельська Світлана, Рожченко Валерій , Сур Ірина, Сухоруков Володимир, Фоменко Олена, Хобта Алла, Шамрай Віктор, Шликова Наталія, Юношев Андрій

1967

Бородачова Наатлія, Журба Віктор, Журба Тетяна, Поліщук Валентина, Трегуб Володимир, Шварцман Георгій, Яловченко Вікторія

1965

Брусиловська Л. І., Ващенко В’ячеслав, Вдовіна Людмила, Іванова Євгенія, Калюжна Раїса, Копилова Ірина, Кутняк Леонід, Кущ Людмила, Нефьодова Тамара, Пирог Валентина, Сурова Людмила, Халтаєв Микола, Шкуратова Любов

1964

Аксенчик Анатолій, Василевська Тетяна, Дудник Микола, Кирилова Катерина, Нестеренко Борис, Ніколаєва Людмила, Оніщенко Надія, Полторадня Світлана, Тевлін Дмитро

1962

Косухіна Олена, Кривець Галина, Оніщенко Наталія, Рубінштейн Віталій

1960

Вінокурова Світлана, Душина Наталія, Звенігородська Діна, Павлова Лариса, Хиловак Ніна, Числева Тамара

1958

Гословол Алла, Малишев Леонід, Фигіман Валентина

1957

Гристан Арнольд, Довгялло Олександр, Озеран Тетяна

1956

Гиршович Олександр, Конюхова Наїна, Паис Лариса, Хомяков Леонід

1955

Довгялло Олексій, Коваленко Юрій, Локтєв Анатолій, Новікова Жанна, Осадчий Леонід, Салей Володимир, Салькова Алла, Сойфер Яків, Стависька Анна, Стронгін Михайло, Тевліна Лариса,
Халтаєва Генрієтта, Шолойко Людмила

1954

Зибіна Світлана, Ільїна Марія, Куприянський Ісаак, Примаченко Дмитро, Сердюк Аделаїда, Сигалов Яків, Рапопорт Володимир

1953

Альтерман Володимир, Граніна Зоя, Гиршевич Фаїна, Каменецький Михайло, Кочерга Віталій

1952

Дем’янов Олександр, Стронгіна Ада