Silver winner

photo_5366507726378751145_y

Черкаська спеціалізована школа № 3 отримала Срібну нагороду за активну участь у програмі Generation Global,а також сертифікацію та відповідний логотип для сайту школи. Спеціальна комісія розглядала заявки шкіл з усього світу та оцінювала роботу кожного закладу за наступними критеріями: активність школи у проведенні онлайн конференцій в рамках міжнародної програми Generation Global, коефіцієнт активності та рівня підготовки учнів під час відеоконференцій. Вітаємо учнів 9-х та 10-х класів і вчителів англійської мови Лілію Коломієць та Олексія Юріна із заслуженою перемогою. Таку нагороду отримали тільки дві школи Черкас – наша та Перша міська гімназія.
Generation Global — це освітня програма глобального громадянства Інституту Тоні Блера для молодих людей віком від 13 до 17 років, яка дає їм змогу прийняти майбутнє, озброївшись знаннями, навичками та ставленням, щоб стати активними та відкритими громадянами світу.