Розклад

Розклад на тиждень (18-22 липня)
Вівторок:
І група: 10.00-11.00 Творча майстерня «Улюблений казковий герой»
ІІ група: 11.00-12.00 Рухливі ігри
Четвер:
І група: 10.00-11.00 Похід до бібліотеки «Літературні цікавинки
ІІ група: 11.00-12.00 Творча майстерня “Закладинки для книги»
ІІІ група: 12.00-13.00 Весела прогулянка на подвір’ї . Квест “Хто швидше” на майданчику
ІV група 13.00-14.00 Настільні ігри «Аліас»

Наша школа стала першою в нашому місті, яка розпочала роботу в проєкті Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі» Проєкт впроваджується громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки міської влади нашого міста та за участю колективу нашої школи. Він спрямований на підтримку підлітків та їхніх родин, які через війну були змушені залишити свої домівки. У межах проєкту в нашій школі для переселенців створено точку, де підлітки та їхні родини зможуть отримати базову гуманітарну допомогу, соціоемоційну підтримку, доступ до індивідуальних та групових психологічних консультацій, проводитимуться різнорівневі розвиваючі заняття. Дякуємо ЮНІСЕФ, координаторам проєкту та міській владі! Запрошуємо на локації проєкту в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3!