Юні знавці

Результати участі початкової школи в міських конкурсах знавців природи, юних математиків та конкурсах знавців початкової школи.

Рік

Предмет

Клас

Прізвище та ім’я учня

Місце

Вчитель

2016-2017

Математика 4-Б Бережний Анатолій І Дзюба Алла Олександрівна
5-В Шатан Єлизавета ІІ Артьомова Уляна Олександрівна
Природознавство 4-А Хромова Софія І Могильна Тетяна Миколаївна

3-Б

Литвин Даріна

подяка

Шевченко Надія Анатоліївна

5-А

Барсуков Олександр

ІІІ

Клименко Олена Іванівна

5-А

Павленко Катерина

ІІІ

Клименко Олена Іванівна

2015-2016

Математика

3-Б

Бережний Анатолій

ІІІ

Дзюба Алла Олександрівна
Природознавство

3-А

Хромова Софія

ІІІ

Могильна Тетяна Миколаївна

2014-2015

математика

3-А

Барсуков Олександр

подяка

Мотренко Світлана Михайлівна

2013-2014

Математика

5-А

Бугайчук Артем

ІІІ

Артьмова Ульяна Олександрівна

5-Б

Тищенко Олександр

подяка

Артьмова Ульяна Олександрівна
Природознавство

6-Б

Бабієнко Владислав

ІІІ

Довгаль Людмила Володимирівна

2012-2013

Математика

3-А

Смотритель Артем

ІІІ

Шевченко Надія Анатоліївна

4-А

Бугайчук Артем

подяка

Дзюба Алла Олександрівна
Природознавство

5-Б

Казновський Євген

ІІІ

Довгаль Людмила Володимирівна

3-Б

Соломаха Софія

подяка

Остапенко Світлана Петрівна

2011-2012

Математика

4-Б

Казновський Євген

І

Мотренко Світлана Михайлівна

5-А

Сисой Ярослав

ІІІ

Засядько Лариса Вікторівна
Природознавство

6-Б

Ісаєнко Євген

ІІ

Коваль Віктор Іванович

3-Б

Товстопят Нікіта

ІІІ

Могильна Тетяна Миколаївна

2010-2011

Математика

5-Б

Фомічов Андрій

ІІ

Кононенко Тетяна Григорівна

3-Б

Казновський Євген

подяка

Мотренко Світлана Михайлівна
Природознавство

4-Б

Білоус Ольга

подяка

Сіденко Людмила Миколаївна

2009-2010

Природознавство

6-А

Васюкова Євгенія

ІІІ

Чубса Світлана Миколаївна

2008-2009

Математика

3-А

Гідулянов Дмитро

ІІІ

Шевченко Надія Анатоліївна

2005-2006

Математика

3-Б

Бердник Олександр

подяка

Невмита Любов Миколаївна

2004-2005

Математика

3-А

Єрмолаєва Софія

ІІІ

Шевченко Надія Анатоліївна

2003-2004

Українська мова

3-А

Осьмак Наталія

ІІ

Дзюба Алла Олександрівна
Природознавство

3-А

Осьмак Наталія

ІІ

Дзюба Алла Олександрівна
Українська мова

2-В

Когут Юлія

подяка

Мотренко Світлана Михайлівна
Українська мова

2-Б

Галушка Олександр

подяка

Овсієнко Лариса Анатоліївна