Олімпійці

Рік

Прізвище ім`я

Клас

Предмет

Вчителі

ІІ етап місце

ІІІ етап місце

Всеукраїнський

етап місце

2017-2018 Вовк Ірина 11-Б Біологія Довгаль Людмила Володимирівна І
Коломієць Наталія 11-Б ІІ
Фартушня Аліса 11-Б ІІ
Ахмед Заланда 10-А Клименко Олена Іванівна ІІ
Грисюк Сніжана 8-Б ІІ
Коваль Аліна 9-А ІІІ
Товстопят Нікіта 9-Б ІІІ
Ахмед Заланда 10-А Екологія Клименко Олена Іванівна І
Іноземець Анна 9-А Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна ІІ
Коломієць Наталія 11-Б ІІІ
Вишомірська Анастасія 11-А Французська мова Драка Оксана Василівна ІІ
Постоленко Іван 8-А ІІІ
Козловський Деніс 10-А Історія Сотуленко Олександр Юрійович ІІІ
Коваль Аліна 9-А ІІІ
Коваль Аліна 9-А Правознавство Парначова Наталія Володимирівна ІІІ
Пластун Руслан 11-А Інформатика Задиранов Олексій Борисович ІІІ
Шатан Єлизавета 6-В Математика Артьомова Уляна Олександрівна ІІІ
2016-2017 Білецька Марія 9-А Біологія Клименко Олена Іванівна І ІІ
Ахмед Заланда 9-Б І ІІІ
Вовк Ірина 10-Б Довгаль Людмила Володимирівна І ІІІ
Фартушня Аліса 10-Б ІІ
Коломієць Наталія 10-Б ІІ ІІІ
Коваль Аліна 8-А Клименко Олена Іванівна ІІІ
Тонконог Владислав 7-А ІІІ
Шевченко Лілія 8-Б ІІІ
Фартушня Аліса 10-Б Екологія Довгаль Людмила Володимирівна ІІ ІІІ 
Коломієць Наталія 10-Б ІІІ
Іноземець Анна 8-А Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна ІІ ІІ 
Білоус Ольга 10-Б ІІІ
Коломієць Наталія 10-Б ІІІ
Смотритель Артем 7-А Географія Коваль Віктор Іванович ІІІ
Циганник Єлизавета 10-Б ІІІ
Вишомірська Анастасія 10-А Французська мова Драка Оксана Василівна І ІІІ
Соломаха Вікторія 9-А ІІІ ІІІ 
Негрій Анастасія 8-А Українська мова та література Микитенко Альона Анатоліївна ІІІ
Козловський Деніс 9-Б Історія Сотуленко Олександр Юрійович ІІІ
Фартушня Аліса 10-Б Правознавство Парначова Наталія Володимирівна ІІІ
Іноземець Анна 8-А Інформаційні технології Задиранов Олексій Борисович ІІІ
Засядько Катерина 11-А Економіка Засядько Лариса Вікторівна ІІІ
Смотритель Артем 7-А Фізика Сокирка Валентина Михайлівна ІІІ
Солодкий Ярослав 7-А ІІІ
2015-2016 Вовк Ірина 9-А Біологія Довгаль Людмила Володимирівна І  ІІ
Ахмед Заланда 8-Б Клименко Олена Іванівна ІІ  ІІІ
Білецька Марія 8-А ІІІ
Коломієць Наталія 9-Б Довгаль Людмила Володимирівна ІІІ ІІ 
Циганник Єлизавета 9-Б ІІІ
Іноземець Анна 7-А Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна ІІ
Коломієць Наталія 9-Б ІІ
Карпович Олександр 10-А ІІ
Іноземець Анна 7-А Математика Артьомова Уляна Олександрівна ІІ ІІІ
Негрій Анастасія 7-А ІІ
Соломаха Вікторія 8-А Французська мова Драка Оксана Василівна І
Вишомірська Анастасія 9-А Мазур Ольга Євгенівна І ІІІ 
Негрій Анастасія 7-А Українська мова та література Микитенко Альона Анатолієвна ІІІ
Голоднюк Анна 9-Б Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна ІІ
2014-2015 Вовк Ірина 8 клас Біологія Довгаль Людмила Володимирівна  І  ІІ
Циганник Єлизавета 8 клас        І  ІІІ
Радько Марина 11 клас        І
Кір’ян Євген 11 клас       ІІ
Талалаєвська Марія 10 клас      ІІІ  ІІІ
Хандюк Святослав 10 клас      ІІІ
Хандюк Святослав 10 клас Екологія Довгаль Людмила Володимирівна       ІІ
Радько Марина 11 клас       ІІ  ІІІ
Кір’ян Євген 11 клас       ІІ  ІІ
Савкіна Анастасія 10 клас      ІІІ  ІІ
Дюкова Юлія 8 клас Англійська мова Войцеховська Ольга Вікторівна       ІІ
Пластун Руслан 8 клас Білоус Олена Олександрівна      ІІІ
Талалаєвська Марія 10 клас Восколович Жанна Юліївна      ІІІ
Радько Марина 11 клас Коваленко Ольга Федорівна      ІІІ
Вишомірська Анастасія 8 клас Французська мова Лященко Анна Олександрівна      ІІІ
Підчасюк Дар’я 10 клас Драка Оксана Василівна      ІІІ  ІІІ
Білоус Ольга 8 клас Хімія Будавіцька Світлана Володимирівна      ІІІ
Карпович Олександр 9 клас      ІІІ
Бугайчук Артем 6 клас Математика Артьомова Уляна Олександрівна

І

Талалаєвська Марія 10 клас Українська мова та література Сатанівська Ірина Володимирівна

ІІІ

Івашко Вадим 11 клас Технології Бойченко Олег Васильович      ІІ
2013-2014 Радько Марина 10 клас Біологія Довгаль Людмила Володимирівна

І

ІІІ

 
Вовк Ірина 7 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІ

Талалаєвська Марія 9 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІ

ІІІ

 
Гаврилова Анжеліка 11 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІ

ІІІ

 
Хандюк Святослав 9 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

Кір’ян Євген 10 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

Кір’ян Євген 10 клас Екологія Довгаль Людмила Володимирівна

І

ІІ

 
Радько

Марина

ІІІ

Гаврилова Анжеліка 11 клас

ІІІ

Талалаєвська Марія 9 клас Українська мова та література Сатанівська Ірина Володимирівна

ІІІ

 
Хандюк Святослав 9 клас Хімія Будавицька Світлана Володимирівна

ІІІ

Талалаєвська Марія 9 клас Англійська мова Восколович Жанна Юліївна

ІІІ

Гиріч Роман 11 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІІ

ІІІ

 
Засядько Катерина 8 клас Економіка Засядько Лариса Вікторівна

ІІІ

Ржевська Аліна 10 клас Педагогіка і психологія Харитонова Світлана Миколаївна

ІІІ

Ферлій Євгенія

ІІІ

Перевізник Олена 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІ

Дивнич Андрій 11 клас Трудове навчання та технології Бойченко Олег Васильович

ІІІ

   
 2012-2013 Чубса Лілія 11клас Екологія Чубса Світлана Миколаївна

І

ІІ

 
Когут Юлія 11 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІ

ІІІ

 
Мурза Крістіна 11 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Гиріч Роман 10 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

   
Гаврилова Анжеліка 10 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

   
Демченко Анастасія 7 клас Біологія Довгаль Людмила Володимирівна

ІІ

   
Талалаєвська Марія 8 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІ

   
Гаврилова Анжеліка 10 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІ

ІІІ

 
Когут Юлія 11 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Мурза Крістіна 11 клас

ІІІ

   
Хандюк Святослав 8 клас

ІІІ

   
Мурза Крістіна 11 клас Хімія Будавицька Світлана Володимирівна

ІІ

ІІІ

 
Ковтун Богдан 11 клас

ІІІ

   
Селіванова Марія 11 клас

ІІІ

   
Фомічов Андрій 7 клас Математика Кононенко Тетяна Григорівна

ІІ

ІІІ

 
Пластун Руслан 6 клас Засядько Лариса Вікторівна

ІІ

   
Талалаєвська Марія 8 клас Англійська мова Восколович Жанна Юліївна

ІІ

   
Гиріч Роман 10 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІІ

   
Перевізник Олена 8 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІ

   
2011-2012 Мурза Крістіна 10 клас Екологія Чубса Світлана Миколаївна

І

ІІІ

 
Виждова Маргарита 11 клас Довгаль Людмила Володимирівна

І

ІІ

 
Чубса Лілія 10 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІ

ІІІ

 
Потурнак Єлизавета 11 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІ

   
Шкода Микита 11 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

   
Виждова Маргарита 11 клас Біологія Довгаль Людмила Володимирівна

І

ІІІ

 
Когут Юлія 10 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Мурза Крістіна 10 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Талалаєвська Марія 7 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Фоменко Тетяна 11 клас Педагогіка і психологія Харитонова Світлана Миколаївна

І

   
Ковтун Богдан 10 клас Хімія Будавицька Світлана Володимирівна

ІІІ

ІІІ

 
Акуліна Анастасія 11 клас

ІІІ

   
Ісаєнко Євген 6 клас Математика Кононенко Тетяна Григорівна

ІІІ

   
Карпович Олександр 6 клас

ІІІ

   
Ферлій Євгенія 8 клас Французька мова Драка Оксана Василівна

ІІІ

   
Бондар Вікторія 11 клас Економіка Засядько Лариса Вікторівна

ІІІ

ІІ

 
Круглов Ігор 11 клас Інформаційні технології Задиранов Олексій Борисович

ІІІ

   
Гиріч Роман 9 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІІ

ІІІ

 
Чеберяк Анастасія 7 клас

ІІІ

   
Талалаєвська Марія 7 клас Українська мова та література Сатанівська Ірина Володимирівна

ІІІ

   
Когут Юлія 10 клас Право Бряник Ірина Володимирівна

ІІІ

   
Клок Анна 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІІ

   
Іващенко Дмитро 11 клас Трудове навчання та технології Бойченко Олег Васильович

ІІІ

   
Дивнич Анрій 9 клас

ІІІ

   
2010-2011 Акуліна Анастасія 10 клас Екологія Чубса Світлана Миколаївна

І

ІІ

 
Виждова Маргарита 10 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІ

ІІ

 
Когут Юлія 9 клас Біологія Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Чубса Лілія 9 клас

ІІІ

   
Галушка Олександр 9 клас

ІІІ

   
Бердник Олександр 8 клас Математика Артьомова Уляна Олександрівна

ІІІ

   
Гиріч Роман 8 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІІ

ІІІ

 
Олійник Людмила 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІ

   
Іващенко Дмитро 10 клас Трудове навчання та технології Бойченко Олег Васильович

ІІ

   
Чечель Ігор 9 клас

ІІІ

   
2009-2010 Петрусь Владислав 11 клас Біологія  Довгаль Людмила Володимирівна

І

ІІІ

 
Когут Юлія 8 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Чубса Лілія 8 клас Чубса Світлана Миколаївна

ІІІ

   
Білоус Анастасія 7 клас  Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

   
Лимаренко Анна 11 клас Французька мова Драка Оксана Василівна

ІІІ

   
Голуб Марія 11 клас Зарубіжна література Чернуха Вікторія Сергіївна

ІІІ

   
Федоренко Катерина 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІІ

   
Воробйов Іван 9 клас Трудове навчаня Бойченко Олег Васильович

ІІІ

   
2008-2009 Осьмак Наталія 8 клас Українська мова та література Коваль Віра Миколаївна

ІІ

   
Косенко Іван 11 клас Хімія Захаріна Світлана Наумівна

І

   
Лимаренко Анна 10 клас Історія Бряник Ірина Володимирівна

ІІІ

   
Когут Юлія 7 клас Біологія Чубса Світлана Миколаївна

ІІ

   
Горб Тетяна 10 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІ

   
Косенко Іван 11 клас Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

   
Федоренко Катерина 8 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІ

   
2007-2008 Осьмак Наталія 7 клас Українська мова Коваль Віра Миколаївна

ІІ

   
Горб Тетяна 9 клас Біологія Довгаль Людмила Володимирівна

ІІІ

   
Косенко Іван 10 клас Топка Валентина Миколаївна

ІІІ

   
Косенко Іван 10 клас Хімія Захаріна Світлана Наумівна

ІІІ

   
Коротюк Ольга 9 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІІ

   
Коротюк Ольга 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІІ

   
2006-2007 Олійник Ірина 8 клас Француз. мова Костенко Наталія Павлівна

ІІІ

   
Бабич Катерина 11 клас

ІІІ

   
Горб Тетяна 8 клас Біологія Булатова Галина Миколаївна

ІІІ

   
Соболь Андрій 10 клас Біологія і медицина Булатова Галина Миколаївна

ІІІ

   
Лимаренко Анна 8 клас Українська мова Кучеренко Ірина Петрівна

ІІІ

   
Фольтин Роман 10 клас Економіка Вчитель Засядько Лариса Вікторівна

ІІ

   
Дрозденко Дарія 11 клас

І

   
Петрусь Владислав 8 клас Біологія і екологія Довгаль Людмила Володимирівна

І

   
2005-2006 Косенко Іван 8 клас Хімія Захаріна Світлана Наумівна

ІІ

   
Баришніков Гліб 11 клас

ІІ

   
Петрусь Владислав 7 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

ІІІ

   
Соболь Андрій 8 клас

ІІІ

   
Баришніков Гліб 11 клас

ІІ

   
Глущенко Марія 11 клас

ІІІ

   
Глущенко Марія 11 клас Зарубіжна літ Вовчок Галина Валеріївна

ІІ

   
Косенко Іван 8 клас Математика Артьомова Уляна Олександрівна

ІІІ

   
Бєляєв Павло 10 клас Основи економіки Засядько Лариса Вікторівна

ІІІ

   
Стуга Ольга 11 клас

ІІІ

   
Терлига Олен 9 клас Трудове навчання Кудринська Ольга Василівна

ІІ

   
Григор’єва Анна 8 клас Французька мова Костенко Наталія Павлівна

ІІІ

   
Люшньова Анна 9 клас

ІІІ

   
Бабич Катерина 10 клас

ІІІ

   
2004-2005 Стуга Ольга 10 клас Економіка Засядько Лариса Вікторівна

І

   
Бєляєв Павло 9 клас

ІІІ

   
Погоріла Владилена 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

І

   
Баришніков Гліб 11 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

ІІ

   
Глущенко Марія 11 клас

ІІІ

   
Юхименко Катерина 11 клас

ІІІ

   
Афоніна Інна 11 клас Історія Яценко Людмила Михайлівна

ІІІ

   
Косенко Іван 8 клас Математика Артьомова Уляна Олександрівна

ІІІ

   
Вівденко Олег 9 клас Технічна праця Бойченко Олег Васильович

ІІІ

   
Люшньова Анна 9 клас Французька мова Костенко Наталія Павлівна

ІІІ

   
Стуга Ольга 10 клас Драка Оксана Василівна

ІІІ

   
Баришніков Гліб 10 клас Хімія Захаріна Світлана. Наумівна

ІІІ

   
Канюка Поліна 11 клас

ІІІ

   
Тетьорко Ірина 11 клас

ІІІ

   
2003-2004 Косенко Іван 6 клас Математика Артьомова Уляна Олександрівна

І

   
Сажиєнко Марія Французька мова Костенко Наталія Павлівна

І

І

ІІІ

Стуга Ольга 9 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІ

   
Коваленко Віктор 9 клас Трудове навчання Бойченко Олег Васильович

ІІ

   
Бєляєв Павло 8 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

ІІІ

   
Астапенков Володимир 8 клас Французька мова остенко Наталія Павлівна

ІІІ

   
Стуга Ольга 9 клас Основи економіки Засядько Лариса Вікторівна

ІІІ

І

ІІ

Зелененька Альона 9 клас Трудове навчання Кравченко Ірина Євгеніївна

ІІІ

   
Юхименко Катерина 10 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

ІІІ

   
Свистільник Андрій 11 клас Хімія Захаріна Світлана Наумівна

ІІІ

   
2002-2003 Беляєв Павло 7 клас Математика Кононенко Тетяна Григорівна

ІІІ

   
Глущенко Марія 8 клас Біологія Булатова Галина Миколаївна

ІІІ

   
Пойда Ірина 9 клас Топка Валентина Миколаївна

ІІІ

   
Тетьорко Ірина 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІІ

   
Котенко Руслан 9 клас Технічна праця Бойченко Олег Васильович

І

   
Глущенко Марія 8 клас Англійська мова Безвинна Ангеліна Антонівна

ІІ

   
Сажиєнко Марія 7 клас Французька мова Антонюк Ольга Петрівна

ІІ

   
2001-2002 Стуга Марія 7 клас Укр. мова Коваль Віра Миколаївна

ІІІ

   
Пойда Ірина 8 клас Біологія Вчитель Пенькова Віра Григорівна

ІІІ

   
Сажиєнко Оле 10 клас Топка Валентина Миколаївна

ІІІ

   
Скиба Ю. 8 клас Географія Безштанько Василь Іванович

ІІІ

   
Юхименко Катерина 8 клас Коваль Віктор Іванович

ІІ

   
Сліпак Ольга 10 клас  

ІІІ

   
Шмельов Сергій 11 клас Безштанько Василь Іванович

ІІІ

 

І

Павловський Антон 11 клас Економіка Безштанько Василь Іванович

ІІІ

   
Шмельов Сергій 11 клас

ІІІ

   
Шадиря Сергій 9 клас Технічна праця Бойченко Олег Васильович

ІІІ

   
Маслій Оксана 11 клас Французька мова Драка Оксана Василівна

ІІІ

   
2000-2001 Сажиєнко Олег 9 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

І

ІІІ

 
Галушка Ганна 8 клас

ІІІ

   
Височанська Юлія 11 клас

ІІІ

   
Шмельов Сергій 10 клас Історія Бряник Ірина Володимирівна

ІІІ

   
Юхименко Катерина 7 клас Географія Коваль Віктор Іванович

ІІІ

   
Шмельов Сергій 10 клас Безштанько Василь Іванович

ІІІ

ІІІ

 
Павловський Антон 11 клас Економіка Безштанько Василь Іванович

ІІ

ІІ

 
Шмельов Сергій 11 клас

ІІ

ІІІ

 
Шемякіна Вікторія 9 клас Обсдуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

ІІ

   
Біляєв Павло 9 клас Технічна праця Бойченко Олег Васильович

ІІІ

   
Пономаренко Ольга 8 клас Англійська мова Добровольська Лідія Олексіївна

ІІІ

   
Рум’янцева Тетяна 11 клас Французька мова Дюбченко Володимир Леонідович

І

   
Маслій Оксана 10 клас Спільниченко Галина Петрівна

ІІІ

   
1999-2000 Маняк Вікторія 9 клас Біологія Модленко Ольга Миколаївна

ІІ

   
Демічева Ольга 9 клас Обслуг. праця Кудринська Ольга Василівна

І

   
Маслій Оксана 9 клас Французька мова Спільниченко Галина Петрівна

ІІІ

   
1998- 1999 Гончаренко Олександр 11 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

ІІ

   
Босий Віталій 11 клас Хімія Мацокіна Галина Федорівна

ІІІ

   
Лещенко Віталій 11 клас

ІІІ

   
Богатирьов Дмитро 11 клас Історія Загайнова Ольга Пилипівна

ІІІ

   
Ткаченко Олексій 11 клас Економіка Безштанько Василь Іванович

І

І

І

1997- 1998 Маняк Вікторія 7 клас Укр. мова Коваль Віра Миколаївна

ІІ

   
Гончаренко Олександр 10 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

ІІ

   
Микитюк Анастасія 11 клас Хімія Мацокіна Галина Федорівна

ІІІ

   
Кулик Ганна 11 клас

ІІІ

   
Ткаченко Олексій 10 клас Економіка Безштанько Василь Іванович

І

І

І

Коваль Надія 11 клас

ІІІ

   
Рожченко Олена 11 клас

ІІІ

   
1996- 1997 Гончаренко Олександр 9 клас Біологія Топка Валентина Миколаївна

І

ІІ

 
Микитюк Анастасія 10 клас

ІІІ

   
Богатирьов Дмитро 9 клас Географія Безштанько Василь Іванович

ІІІ

   
Мурга Олег 10 клас

ІІІ

   
Холодний Віктор 11 клас Економіка Безштанько Василь Іванович

І

   
Замковий Дмитро 11 клас

ІІІ

   
1995- 1996 Болотіна Катерина 9 клас Обслуговуюча праця Кудринська Ольга Василівна

І

І

ІІІ

1992-1993 Смірнов Руслан 11 клас Хімія Мацокіна Галина Федорівна

І

І

ІІІ

1990-1991 Семенюк Наталія 11 клас Хімія Мацокіна Галина Федорівна

І

І

ІІІ

1989-1990 Максимов Олег 11 клас Хімія Мацокіна Галина Федорівна

ІІ

І

ІІ

Передеренко Олексій 11 клас

І

І

І

1988-1989 Робенко Дмитро 11 клас Хімія Мацокіна Галина Федорівна

І

І

І

Передеренко Михайло 11 клас

І

І

ІІ

1986-1987 Шахов Олександр 11 клас Хімія      

І

 

Вовк Ірина

Коломієць Наталія

Фартушня Аліса

Ахмед Заланда

Грисюк Сніжана

Коваль Аліна

Товстопят Нікіта