Клас року

Положення про загальношкільний конкурс „Клас року”

Переможці загальношкільного конкурсу „ Клас року”

„Кращий клас із навчання”

2018 – 11”Б” (класний керівник Будавіцька С.В.)

2017 – 10 ”Б” (класний керівник Будавіцька С.В.)

2014 – 11 ”А” (класний керівник Коваленко О. Ф.)

2013 – 11 “Б” (класний керівник Чубса С. М.)

2012 – 11 “Б” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2011 – 9 “Б” (класний керівник Чубса С. М.)

2010 – 11 “А” (класний керівник Чернуха В. С.)

2009 – 8 “А” (класний керівник Бряник І. В.)

2008 – 10 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2007 – 11 „А” (класний керівник Захаріна С. Н.)

2006 – 11 „А” (класний керівник Вовчок Г. В.)

2005 – 10 „А” (класний керівник Вовчок Г. В.)

„Найактивніший клас”

2018 – 6”Б” (класний керівник Клименко О.І.)

2017 – 4 “А” (класний керівник Могильна Т.М.)

2016 – 10 “А” (класний керівник Довгаль Л.В.)

3 “А”(класний керівник Могильна Т.М.)

2015 – 10 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2014 – 9 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2013 – 8 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

10 “А” (класний керівник Коваленко О. Ф.)

2012 – 7 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

3 “Б” (класовод Могильна Т. М.)

2010 – 5 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2009 – 7 “Б” (класний керівник Мовчан О. Б.)

2008 – 6 “Б” (класний керівник Мовчан О. Б.)

2007 – 9 „А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2006 – 8 „А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2005 – 7 „А” (класний керівник Артьомова У. О.)

„Клас – митець”

2018 – 10“А” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2017– 9“Б” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2016 – 8 “Б” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2015 – 7 “Б” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2014 – 6 “Б” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2013 – 11 “Б” (класний керівник Чубса С. М.)

2012 – 10 “Б” (класний керівник Чубса С. М.)

2011 – 8 “А” (класний керівник Коваленко О. Ф.)

2010 – 8 “В” (класний керівник Чубса С. М.)

2009 – 7 “В” (класний керівник Чубса С. М.)

2008 – 6 “В” (класний керівник Карбівнича І. В.)

2007 – 11 „Б” (класний керівник Засядько Л. В.)

2006 – 10 „Б” (класний керівник Засядько Л. В.)

2005 – 9„Б” (класний керівник Засядько Л. В.)

„Найзгуртованіший клас”

2018 – 4”Б” (класний керівник Шевченко Н.А.)

2017 – 3 “В” (класний керівник Остапенко С.П.)

2016 – 9 “Б” (класний керівник Восколович Ж.Ю.)

2014 – 4 “Б” (класний керівник Остапенко С. П.)

2011 – 10 “Б” (класний керівник Кононенко Т. Г.)

2010 – 8 “Б” (класний керівник Мовчан О. Б.)

2009 – 11 “А” (класний керівник Артьомова У. О.)

2008 – 11 “Б” (класний керівник Кучеренко І. П.)

2006 – 9 „В” (класний керівник Туник О. М.)

2005 – 8 „В” (класний керівник Туник О. М.)