Тренінг для учнів

Школа розпочала активну роботу по втіленню ідей миробудування та медіації в межах проєкту. Тренери ВГО «Поруч» провели тренінги для учнів 8-9 класів «Трансформація конфлікту та медіація» та «Соціальна цілісність» (інтеграція та інклюзія, ненасильницька комунікація, права дітей). Під час тренінгів учні дізналися, як знаходити вихід із ситуації насильства в школі, про розвиток культури мирного врегулювання конфліктів, дії по зниженню схильності до насильства, особливо серед молодого покоління, зміцнення здатності українського суспільства жити в мирі в довгостроковій перспективі.
Незабаром у школі за підтримки ВГО «Поруч» буде організований хаб миру з метою створення дружнього до дітей простору, проведенню заходів по попередженню насильства, подальших тематично схожих тренінгів для тренування життєстійкості та розбудови миру.
Запрошуємо всіх зацікавлених приєднуватися до нас!