Стипендіати
голови Черкаської облдержадміністрації
2022-2023
Скрипник Єгор, 9-А клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
2020-2021
Дорофєєва Анастасія, 10-А клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
2019-2020
Товстопят Нікіта, 11-Б, в номінації “За високі досягнення у вивченні екології”
2017-2018
Вовк Ірина, 11-Б клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
2016-2017
Коломієць Наталія, 10-Б клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
2015-2016
Талалаєвська Марія, 11-А клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
2013-2014
Когут Юлія, 11-Б клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
2011-2012
Акуліна Анастасія, 11-Б клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
міської муніципальної стипендії
2017-2018
Іноземець Анна, 9-А клас, в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”
Панченко Іван, 6-А клас, в номінації “За високі досягнення в музиці”
Тропіна Ніка, 4-А клас, в номінації “За високі досягнення в музиці”
2016-2017
Іноземець Анна, 8-А клас, в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”
2015-2016
Тропіна Діана, 11-А клас, в номінації “За високі досягнення в музиці”
2014-2015
Тропіна Діана, 10-А клас, в номінації “За високі досягнення в музиці”
2013-2014
Білоус Анастасія, 11-А клас, в номінації “За високі досягнення в музиці”
2012-2013
Черкасов Микита, 11-Б клас, в номінації “За високі досягнення в хореографії”
2011-2012
Акуліна Анастасія, 11-Б клас, в номінації “За високі досягнення в науково-дослідницькій діяльності”
Черкасов Микита, 10-Б клас, в номінації “За високі досягнення в хореографії”
2010-2011
Черкасов Микита, 9-Б клас, в номінації “За високі досягнення в хореографії”
2009-2010
Черкасов Микита, 8-Б клас, в номінації “За високі досягнення в хореографії”
2008-2009
Пойда Віталій, 11-Б клас, в номінації “За високі досягнення в інваспорті”