Про проект

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 серпня 2016 року № 951 «Про утворення робочої групи та затвердження плану заходів робочої групи з питань розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» в Україні з вересня 2017 року реалізується Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу».
     Мета проекту: поєднати зусилля батьків, педагогів та громадськості для сприяння створенню комфортного середовища для дітей у соціокультурному просторі.
     Завдання проекту:
1)    Вивчити потреби батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу;
2)    Розробити стратегію розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу;
3)    Здійснити аналіз розвитку соціальної згуртованості учнів, вчителів, батьків.
43

1. Вивчення потреб батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу.

1. Розробка плану заходів по школі щодо впровадження проекту.

1. Аналіз виконання завдань проекту. Демонстрація результатів проекту.

2. Організація роботи ініціативної групи.

2. Реалізація запланованих заходів в школі.

2. Загальношкільна науково-практична конференція з питань соціальної згуртованості

3. Складання плану проведення засідань ініціативної групи з метою координації впровадження проекту в школі.

3. Висвітлення реалізації проекту через ЗМІ  та інтернет-ресурси.

3. Круглий стіл з обміну досвідом серед

шкіл-учасників щодо впровадження проекту

4. Аналіз проміжних результатів та внесення корективів у план заходів, щодо реалізації проекту.

Учасники проекту:
учні 7-9 класів;
батьки учнів, що навчаються в 7-9 класах;
вчителі, що викладають в 7-9 класах.
    Тривалість проекту: вересень 2016 року – жовтень 2017 року.
    Координатори проекту: заступник директора з навчально-виховної роботи Карбівнича І.В., соціальний педагог школи Хльобас І.М.
До відома: Соціальна згуртованість – це здатність суспільства забезпечити добробут усіх своїх членів, мінімізуючи нерівність у розвитку і уникаючи маргіналізації людей.