Візитка

Слова: І.О. Коркішко,

Л.Т. Козловська

(слова)

(у виконанні учнів школи)

Мова навчання – українська

У школі навчається 1012 учнів у 30 класах.

Освітній процес забезпечує 63 вчителі з них :

11– мають педагогічне звання «учитель-методист»;

4– педагогічне звання «старший учитель»;

22- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

2 – нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

У школі запроваджено  напрямки навчання:

• Філологічний (іноземна філологія);
  • Природничо-математичний (хіміко-біологічний).

Обладнано 3 навчально-комп’ютерні класи. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 12 учнів 1-11 класів та 15 учнів 5-11 класи. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів, пройшли навчання по застосуванню хмарних технологій .

Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді в школі функціонує 13 різноманітних гуртків, в тому числі клуби : волонтерський та Євроклуб. Працює наукове товариство «Натхнення».

На 1 вересня 2021 року створені умови для навчання в 14 класах початкової школи  згідно з вимогами Нової української школи, функціонує вже 4 класи за програмою  «Інтелект України», з 2008 року проводиться інклюзивне навчання, у закладі 7 інклюзивних  класів, у яких навчається 10 дітей. 2 дітей з ООП навчаються за індивідуальною формою навчання через педагогічний патронаж.

мсч

вапвп