Візитка

Слова: І.О. Коркішко,

Л.Т. Козловська

(слова)

(у виконанні учнів школи)

У школі навчається 923 учні. Освітній процес забезпечує 60 вчителів (1 вчитель-сумісник), з них :

11– мають педагогічне звання «учитель-методист»;

4– педагогічне звання «старший учитель»;

19- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

2 – нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

У школі запроваджено  напрямки навчання:

• філологічний;
  • хіміко-біологічний.

Обладнано 3 навчально-комп’ютерні класи. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 12 учнів 1-11 класів та 15 учнів 5-11 класи. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді в школі функціонує 13 різноманітних гуртків, в тому числі клуби : волонтерський та Євроклуб. Працює наукове товариство «Натхнення»

Учні закладу беруть активну участь у міських, обласних та Всеукраїнських заходах. За останні роки кращі результати серед шкіл міста за результатами олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт МАН, підготовлено 4 стипендіати обласного рівня, 2 стипендіати міського голови, на рівні області за останні 3 роки 4 переможці олімпіад, 15 – МАН, 4 – на Всеукраїнському рівні. Учителі школи є переможцями конкурсу «Вчитель року» на рівні міста, області.

Щороку учні беруть участь в міжнародних та  Всеукраїнських конкурсах  «Водний приз», «Інтел Еко Україна». Значна увага у закладі приділяється імплементації концепції сталого розвитку,діє «Майстерня сталого розвитку», учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, екологічних акціях, соціальних справах.

На 1 вересня 2020 року створені умови для навчання в перших класах згідно з вимогами Нової української школи, створено вже 3 класи за програмою «Інтелект України», з 2008 року проводиться інклюзивне навчання.

мсч

вапвп