Візитка

Слова: І.О. Коркішко,

Л.Т. Козловська

(слова)

(у виконанні учнів школи)

У школі навчається 657 учнів у 25 класах. Педагогічний колектив складається з 51 вчителя, з яких 24 вчителя вищої категорії, спеціалістів І категорії – 12, спеціалістів ІІ категорії – 9 та 6 спеціалістів. 9 вчителів мають звання «вчитель-методист», 8 вчителів – звання «старший вчитель»,  4 вчителів мають знак «Відмінник освіти України». Вчителі активно впроваджують інноваційні технології, беруть участь у семінарах, різноманітних конференціях та заходах всіх рівнів. Кожен рік найактивніші вчителі отримують нагороди за представлені роботи на виставці педагогічних технологій «Зернини досвіду». Школа має друковані роботи вчителів у професійних виданнях.

Школа пишається своїми призерами Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін, переможцями Малої академії наук, учнями, які нагороджені грамотами і дипломами з різних галузей науки. Щорічно проводиться традиційний Форум обдарованих дітей.

Наші учні беруть активну та успішну участь у Всеукраїнських та міжнародних проектах та освітніх програмах,  екологічних проектах. Позакласна діяльність представлена великою кількістю гуртків за інтересами, шкільними святами і конкурсами. Активно діють академічна рада, дитяче об’єднання «Країна пригод», дебат-клуб «Status», євроклуб «Співдружність», волонтерський клуб «Вектор», працює сайт школи.

Школа була заснована у 1905 році. В 2003 році школі було надано статус спеціалізованої школи. З 2008 року відкрито перший в області клас інклюзивної освіти. В школі поглиблено вивчаються англійська та французька мови, хімія, біологія та екологія. Всі решта предметів згідно навчального плану є обов’язковими. В старших класах запроваджено спецкурси з англійського та французького країнознавства, ділового англійського мовлення, французької літератури, екології, основ прикладної хімії. Одним з пріоритетних напрямків роботи школи є міжнародна діяльність.

Центрального значення у навчальному плані школи поступово набуває громадянська освіта, тому що вона допомагає дітям зростати успішними учнями, впевненими людьми та відповідальними громадянами. Для цього в школі створений ЦЕНТР МИРУ – інформаційно-просвітницький осередок діяльності школи

Школа не стоїть на місці, постійно бере участь в нових цікавих проектах і шукає нових партнерів.

мсч

вапвп