Педагогічний колектив

DSC_2714-копия

Вчителі початкових класів
Перші класи
  • Гаражун Людмила Вікторівна

    вчитель 1- А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Сіденко Людмила Миколаївна

    вчитель 1- Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Січкар Тетяна Пилипівна

    вчитель 1- І класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

Другі класи
  • Григоренко Меланія Олександрівна

    вчитель 2- А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Остапенко Світлана Петрівна

    вчитель 2- Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

  • Шевченко Надія Анатоліївна

    вчитель 2- І класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Треті класи
  • Дзюба Алла Олександрівна

    вчитель 3- А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

  • Михайленко Ірина Петрівна

    вчитель 3- Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Могильна Тетяна Миколаївна

    вчитель 3- В класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Четверті класи
  • Мотренко Світлана Михайлівна

    вчитель 4- А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший вчитель”

  • Осадча Ірина Володимирівна

    вчитель 4- Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Полуніна Оксана Олександрівна

    вчитель 4- В класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

Вчителі української мови та літератури
  • Сатанівська Ірина Володимирівна

    вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “cпеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший вчитель”

  • Соломка Ольга Миколаївна

    вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Гончар Тетяна Анатолівна

    вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”

Вчителі зарубіжної літератури
  • Чернуха Вікторія Сергіївна

    вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Вчителі історії
  • Сотуленко Олександр Юрійович

    вчитель історії, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

Вчителі математики
  • Артьомова Ульяна Олександрівна

    вчитель математики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

  • Кононенко Тетяна Григорівна

    вчитель математики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

  • Засядько Лариса Вікторівна

    вчитель математики та економіки, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”, педагогічне звання “старший вчитель”

Вчителі інформатики
  • Задиранов Олексій Борисович

    вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

  • Пруденко Владислав Володимирович

    вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Орленко Анастасія Олегівна

    вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

Вчителі фізики
  • Сокирка Валентина Михайлівна

    вчитель фізики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

Вчителі географії
  • Коваль Віктор Іванович

    вчитель географії, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

Вчителі хімії
  • Будавіцька Світлана Володимирівна

    вчитель хімії, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший вчитель”

Вчителі біології
  • Довгаль Людмила Володимирівна

    вчитель біології, екології, природознавства, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

  • Клименко Олена Іванівна

    вчитель біології, екології, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

  • Сокур Оксана Іванівна

    вчитель біології, екології, природознавства, основ здоров’я, захисту Вітчизни кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

Вчителі англійської мови
  • Терещенко Інна Василівна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший вчитель”

  • Войцеховська Ольга Вікторівна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Коломієць Лілія Миколаївна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Семенова Наталія Василівна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”

  • Костенко Вікторія Валеріївна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Царенко Наталія Василівна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Клименко Анна Вячеславівна

    вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

Вчителі французької мови
  • Лященко Анна Олександрівна

    спеціаліст другої категорії

Вчителі трудового навчання
  • Бойченко Олег Васильович

    вчитель трудового навчання, технології, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

  • Плахотня Галина Леонідівна

    вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

Вчителі фізичної культури
  • Вербицький Сергій Вікторович

    вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Діхтяренко Олександр Васильович

    вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”

  • Ікіна Анна Володимирівна

    вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

Практичний психолог
  • Литовченко Тетяна Сергіївна

    кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

Соціальний педагог
  • Харченко Яніна Юріївна

    кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”

Педагог-організатор
  • Коркішко Ігор Олексійович

    кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”