Зустріч у міській раді

УМА

Відбулася зустріч представниками Учнівської міжпарламентської асамблеї з секретарем міської ради Олександром Радуцьким.Нашу школу представляв на зустрічі заступник спікера шкільного парламенту, академік дитячого об’єднання «Країна Пригод» Віталій Кізко.
Учнівська міжпарламентська асамблея – це своєрідний орган місцевого самоврядування учнів усього міста, до якого входять активісти шкільних парламентів. Щосереди вони збираються на свої засідання у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Тут обговорюються нові проекти кожного шкільного парламенту, діти діляться своїми ідеями, пропонують кращі зі своїх ініціатив впровадити на загальноміському рівні. Так народжуються задуми про міські благодійні бали чи ярмарки, спортивні змагання тощо.
Представники Учнівської міжпарламентської асамблеї презентували свої проекти, реалізовані у школах у минулому навчальному році. На зустрічі було відзначено велику роботу нашої школи по впровадженню екологічної освіти школярів та збереженню навколишнього середовища.