Збережемо планету разом!

IMG_5651

У межах заходів до міжнародного Дня Землі відбулася екологічна акція по збору вторинної сировини. Вся шкільна родина взяла активну участь у цій важливій для нашої планети справі. У акції по збору макулатури «Подаруй дереву колечко!» було зібрано 4 тони 326 кг макулатури, завдяки чому ми врятували понад 360 дерев. Найбільшу кількість макулатури зібрав 2-А клас (класний керівник Дзюба А.О.) – 825 кг, другими були учні 5-Б класу (класний керівник Артьомова У.О.) – 500 кг, а третє місце вибороли учні 1-І класу (класний керівник Шевченко Н.А.) – 451 кг. Лідерами серед учнів є Олександр Полін (1-І), Дарина Ольшевська (2-А) та Вадим Харченко (5-Б).
Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити планету від поліетилену. Тому школярі завжди долучаються до цієї важливої справи, збираючи пластикові пляшки. Тут першими були учні 2-Б класу (класний керівник Могильна Т.М.) – 911 пляшок, друге місце вибороли учні 5-Б класу (класний керівник Артьомова У.О.) – 848 пляшок, третє місце посів 6-Б клас (класний керівник Задиранов О.Б.) – 654 пляшки. Серед учнів найбільшу кількість пластикових пляшок зібрали Артем Коркішко (2-А), Кіра Болтова, Тимофій Палійчук (2-В), Анастасія Ключнікова (5-Б), Марія Ніколенко та Олександр Савич (6-Б). Всього учнями школи було зібрана 6033 пластикові пляшки. Загальновідомо, що наша школа вже багато років є одним із лідерів міста по впровадженню екологічної освіти.
Щиро дякуємо всій шкільній громаді за активну участь у екологічній акції!