Збережемо планету для нащадків!

foto

Дружня шкільна родина завжди дбає про збереження навколишнього середовища. Протягом тижня відбувалася традиційна осіння екологічна акції по збору вторинної сировини. Незважаючи на війну в Україні, учні, вчителі та батьки разом зібрали 3 тони 40 кг макулатури, завдяки чому врятували біля 300 дерев та приєдналися до Всеукраїнської акції «Подаруй дереву колечко!». Найбільшу кількість макулатури зібрав 2-А клас (класний керівник Дзюба А.О.) – 467 кг, другими були учні 9-Б класу (класний керівник Артьомова У.О.) – 260 кг, а третє місце вибороли учні 1-А класу (класний керівник Остапенко С.П.) – 254 кг. Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити планету від поліетилену. Тому школярі завжди долучаються до цієї важливої справи, збираючи пластикові пляшки. Тут першими були учні 9-Б класу (класний керівник Артьомова У.О.) – 339 пляшок, друге місце вибороли учні 10-Б класу (класний керівник Задиранов О.Б.) – 300 пляшок, третє місце посів 8-А клас (класний керівник Кононенко Т.Г. ) – 204 пляшки. Всього учнями школи було зібрана 2008 пластикових пляшок. Загальновідомо, що наша школа вже багато років є одним із лідерів міста по впровадженню екологічної освіти та ідей сталого розвитку.
Щиро дякуємо шкільній громаді за активну участь у екологічній акції!
Ми не зламні!