Закриття мовного табору “Sunshine”

20180608_093146

В дитячому парку відпочинку відбулося урочисте закриття літнього мовного табору “SUNSHINE – 2018″. Протягом двох тижнів діти відпочиваючи навчалися. Під час перебування в таборі діти мали змогу розвивати навички ораторського мистецтва, працюючи за модулем „Speaking club”. Модулі „Puppet theater”, „Atelier théâtral”, „Songs”, „Chansons” дали змогу проявити свої творчі здібності. На засіданнях Євроклубу саншайнівці досліджували карту Європи. Кожен загін складав топ 10-ти найбільших країн за територією та населенням. Підсумки конкурсу на кращого знавця країн Європи та їхніх столиць засвідчили високий рівень знань дітей. Дуже сподобалася таборянам онлайн гра „Галопом по Європі”. Найактивнішими на засіданнях Євроклубу були Бадика Олександра, Кравченко Богдан, Макаренко Євгенія, Братчиков Роман. Метою проектної роботи за модулем „My native land” окрім практики усного мовлення було передбачено формування інформаційної компетенції (вміння самостійно здобувати, аналізувати, використовувати інформацію) та формування соціальної компетенції (вміння працювати в групі, в парах, беручи на себе відповідальність за виконання завдання). В результаті роботи над проектом були виготовлені чудові туристичні проспекти, які презентують наше місто, наш край. Найкращими туристичними проспектами є роботи Хромової Софії, Осокіна Дмитра, Крот Катерини, Сас Вікторії, Коломієць Єфросінії. Оскільки табір є учасником програми «Go-camp»  учні мали змогу брати участь у захоплюючих проектах пов’язаних зі спортом та здоровим способом життя. Відпочиваючи у таборі школярі поглибили свої знання з англійської та французької мов. Відвідали обласну дитячу бібліотеку, дитячий парк та Долину троянд, стали активними учасниками в майстернях сталого розвитку в рамках Днів сталої енергії.
Перебування в таборі залишило безліч приємних спогадів та вражень.
Всім саншайнівцям сонячного літа та веселих канікул!