З днем народження, школо!

кут

Відбулося урочисте засідання з нагоди 115-ї річниці з дня заснування нашої школи. На ньому були присутні голова міської профспілки працівників освіти, голова Ради школи, вчителі, працівники школи. Директор школи Т.Є. Ткаченко привітала всіх присутніх зі святом, звернулася до історії та наголосила на її успіхах за час існування. Із звичайної загальноосвітньої школи вона перетворилася на сучасний заклад, де учнями поглиблено вивчається хімія, біологія, екологія та іноземні мови. Тетяна Єгорівна побажала всім крокувати в майбутнє з новими силами та натхненням. Приємні слова про школу були сказані головою шкільної профспілки Т.М.Могильною і головою Ради школи Л.В. Хотько. Привітала присутніх із ювілеєм голова міського комітету профспілки Г.П. Федорченко. Вона вручила Подяки від президії Черкаського міського комітету профспілки працівників освіти і науки України вчителям та працівникам школи. Серед педагогічних працівників школи є її випускники, які ділилися своїми враженнями про те, як змінилася школа, з теплотою та любов’ю згадували про найкращі шкільні дні та висловлювали слова шани за те, що школа стала невід’ємною складовою їх життя. На завершення урочин всіх присутніх об’єднала пісня, яка вже багато років лунає в стінах школи – Гімн школи.
З днем народження, наша рідна Школо!