Європейський день мов

h_ua_den_yazikov

Не зважаючи на те, що більшість учнів навчаються із застосуванням технологій дистанційного навчання в школі відзначили Європейський день мов, який став вже традиційним. Юні знавці англійської мови, а саме першокласники та другокласники, вивчали, як звучить слово «мир», на різних мовах країн Європи. Мир, на який так сильно чекають усі мешканці нашої країни. Всі учні із великим задоволенням малювали прапорці країн Європи та бажали миру нашій Батьківщині, вимовляючи це слово на різних мовах. Учні третіх класів стали учасниками інтерактивного квесту під час якого дізналися, як вітатися на різних мовах та взяли участь у музичному караоке, де співали пісні на різних іноземних мовах. Учні 4-5-х класів відвідали віртуальний кінотеатр, де переглянули фільм про важливість вивчення іноземних мов та які мови є найпопулярнішими у світі. Учні 5-І класу працювали над проектом «Language tree». Учні 6-х класів знайомились з традиціями та звичаями європейських країн, їх грошовими одиницями, цікавинками про походження багатьох європейських мов, стали учасниками інформаційно-насиченої відео-вікторини «European countries». Для сьомикласників була запропонована онлайн-гра «Відгадай країну за прапором».
Старшокласники теж залишилися не без уваги. Мадруючи Францією переглядали відео ” Pourquoi apprendre le français ?” ,” Чому вивчаємо французьку?”, дискутували з приводу ” Чи є французька мова складною?”, знайомилися з історією святкування Європейського дня мов та зрозуміли, що вивчати іноземні мови просто необхідно в сучасному світі.