Європейський день мов 2021
![IMG_2313](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_2313-300x200.jpg)
Традиційно 26 вересня проходить Європейський день мов за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі. Мовне розмаїття – це інструмент досягнення більшого міжкультурного розуміння та ключовий елемент багатства культурної спадщини нашого континенту. Щороку це чудова нагода випробувати свої знання з європейських мов, почати вивчати нову мову.
Традиційно уся шкільна родина долучилась до святкування. Першачки вперше святкували разом з усією шкільною родиною День Європейських мов. Юні знавці англійської мови розподілилися на команди та активно проходили квест-лабіринт, де шукали серед цифр, кольорів та тварин вихід з джунглів. Всі учні із задоволенням виконували завдання та були раді долучитися до свята!
Учні 2 класів вивчали прапори країн Європи. Учні 4-5 класів вивчали привітання на різних мовах світу, старша школа розгадувала квести.
Також в цей день випала чудова нагода привітати юних табірчан Go Camp online 2021. Цього року діяло 2 табори: англійський та французький. Табірчани занурювались у мовне середовище, вивчали культуру інших країн, вчилися працювати з арт об’єктами свого міста, практикували мови з волотерами.
Святкуємо разом.