Хто зверху?

IMG_6279

#Мій клас 2019-20 У актовій залі школи учнів 3-х класів зібрало інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?». Організаторами заходу виступили класні керівники Могильна Тетяна Миколаївна, Дзюба Алла Олександрівна, Михайленко Ірина Петрівна та батьківська громада 3-х класів. Змагання відбувалися між дівчатами і хлопцями. Кожна команда складалася із дев’яти учасників. «Хто розумніший, чоловіки чи жінки?» – на це питання повинні були дати відповідь підсумки гри, яка складалася із 7турів. Команди відповідали на різноманітні питання, складали слова із «живих» літер, показували пантоміми і, навіть, запускали літачки. Ведучими шоу були: представник батьківського комітету Ларіошин Борис Владиславович та класний керівник 3В класу Могильна Тетяна Миколаївна. Учасників гри привітав хореографічний колектив школи «Смайлик» (керівник Зінченко Н.C.) запальним танком. За підсумками роботи поважного журі, у яке входили заступник директора із навчально виховної роботи Парначова Н.В., педагог-організатор Коркішко І.О. та представник батьківської громади Жураковська Н.С. відповідь на питання гри одноголосно була дана – «Ви найкращі! Ви найкрутіші! Ви суперові і прикольні! Ви – це дівчата і хлопці!»