Вчилися любити книгу

b1231ooks

Чи застаріли приказки «Книга – джерело знань» та «Книга вчить , як на світі жить»?

Відповіді на ці та інші питання шукали учні протягом тижня любові до книги.

Зустріч з письменницею Анною Григорович для другокласників не була несподіванкою. Вчителі початкових класів часті гості обласної дитячої бібліотеки.

Літературні ігри, вікторини, бібліотечні уроки  та уроки-подорожі вчили їх мандрувати країною Казкарією, черговий раз зустрітись із сторінками казок Андерсена.

Долучилась до проведення тижня і шкільна бібліотека, де щодня змінювались книжкові експозиції.

«Книжка змінює світ»,  – з таким девізом школярі закінчили тиждень виставою учнів 2-А класу.

То ж мандруймо країною книжок, любімо її, як наші видатні митці слова:

Книги – морська глибина:

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить

Дивнії перлини виносить.

Франко І. Я.

«Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною»

В.Сухомлинський