Умілі ручки

IMG_8934

У рекреації другого поверху розташувалася виставка творчих робіт з трудового навчання. На ній представлені вироби учнів, які вони виготовляли протягом І семестру на уроках обслуговуючій праці, технічної праці та технологіях. Роботи виконані у техніках: матчворк, квілінг, геометричне різьблення, деревообробка, ажурне випилювання, обробка тонколистового металу, аплікація з фетру з використанням ручних швів, виготовлення ляльки в етнічному стилі. Численні відвідувачі виставки побачили букети квітів, зірки, колеса, підставки під телефон, іграшки «Акробат», висічки для тіста, свистки, кухонні лопатки, ляльки, вишиті картини, аплікації. Виставка проходить з ініціативи вчителів трудового навчання Бойченка О.В. та Плахотні Г.Л.
У нашій школі стало доброю традицією проводити виставки з трудового навчання, де завжди представлені найкращі роботи, виконані школярами та їх наставниками.