«Україна – серце Європи!»

Сьогодні вся шкільна родина долучилась до відзначення Дня Європи. Цього року всі заходи були проведені під гаслом «Україна – серце Європи!». Протягом дня школярі долучилися до різноманітних заходів, які були організовані шкільним євроклубом «Співдружність» та його координатором Костенко В.В. Класні колективи 1-11-х класів презентували країни Європи у вигляді виставки постерів. Учні початкової школи взяли активну участь у виставці малюнків «Подорожуємо країнами Європи». Учні 3-6-х класів презентували проекти «Портфель європейця». Старшокласники виготовляли лепбуки «Освіта європейських країн». Для учнів 5-9-х класів члени євроклубу провели цікавий країнознавчий квест «Галопом по Європі», під час якого учні не лише знайомились з країнами Європи, а й мали змогу дізнатись багато цікавих фактів про культуру та традиції європейських країн. Під час перерв учні 5-7-х класів перевіряли свої знання в інтерактивні грі «Подорож європейськими країнами» на платформі Kahoot та співали «Зіркові хіти Європи». Разом з вчителями інформатики учні 8-9-х класів брали участь в онлайн конкурсі «Євроквіз». Наприкінці дня євроклубівці та представники шкільного самоврядування стали учасниками інформаційно-насиченого челенджу, під час якого учні кидали виклик одному із класів ставлячи запитання про Європу. Результатом цього заходу стала спільно створена челендж-газета «Крокуємо Європою». Святкування завершилось флешмобом «Україна – серце Європи!».