Тиждень точних наук

у-куток

З метою зацікавлення і мотивації до успішного вивчення точних наук в школі був проведений Тиждень точних наук.

Розпочався тиждень виставкою газет з теми: «Математика – цариця всіх наук». Були проведені різноманітні позакласні заходи.

Так, вчитель Артьомова У.О. провела для учнів 5-х класів вікторину «О, щасливчику!», а для учнів 7-х класів – математичний брейн-ринг. Вчитель Кононенко Т.Г. з учнями 10-А класу інтелектуальну вікторину «Математик-шоу» для учнів 5-8-х класів.

У дуже цікавій формі пройшла гра з інформатики «Морський бій» (вчитель Задиранов О.Б.) та математична гра «Чи віриш ти, що…» (вчитель Засядько Л.В.).

Учні 10-11-х класів стали учасниками цікавих дослідів та експериментів під час заняття «Фізичний експеримент» та «Екскурсії в космос»  (вчитель Сокирка В.М.).

Для наймолодших учнів вчителі Шевченко Н.А. та Лазоренко Л.М. провели «Аукціон знань» з логіки, учні 4-х класів змагались у конкурсі «Розумник-2015» (вчитель Полуніна О.О.) та у турнірі юніх знавців інформатики (вчитель Касяненко Л.І.).

Окремо слід відмітити конкурс на найкраще оповідання з математичним сюжетом серед учнів 5-9-х класів (вчитель Засядько Л.В.) та дебати англійською мовою «Батл між «фізиками» та «ліриками» (вчитель Восколович Ж.Ю.). Також вчитель Задиранов О.Б. провів шкільний етап чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт», переможці якого візьмут участь у міському етапі.

Тиждень точних наук пройшов на високому методичному рівні і допоміг учням у становленні індивідуальності, формування потреби й уміння використовувати засвоєні знання в повсякденному житті.