Свято спорту

у куток

Відбулось урочисте відкриття спортивного майданчику школи.

Шкільна родина щиро вітала поважних гостей: секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького, заступників міського голови Станіслава Овчаренка, Юрія Гончарова, який є Головою федерації футболу міста Черкаси, депутатів Черкаської міської ради Володимира Халая, Романа Дісканта, директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марину Бакланову та заступника директора департаменту Євгена Степка.

У своїй промові  директор школи Ткаченко Тетяна Єгорівна привітала учнів, вчителів та батьків із чудовою нагодою відкриття спортивного майданчика, Олександр Радуцький пообіцяв ще більше радувати міську громаду новими спортивними майданчиками та мотивувати мешканців рухатися вперед до нових спортивних перемог, а Марина Бакланова поділилася гордістю за те, що у школярів міста вперше з’явився такий чудовий спортивний майданчик та побажала усім присутнім бути здоровими і любити спорт.

Директор школи вручила Подяку трудовому колективу ТОВ «ПМ-АРСЕНАЛ» в особі директора Мачура Владислава Володимировича за вчасно та якісно виконану роботу, проявлений високий професіоналізм працівників під час ремонту спортивного майданчика школи.

Під гучні оплески символічну стрічку при вході до майданчика перерізали Олександр Радуцький та Тетяна Ткаченко.

Депутат Володимир Халай презентував школі на честь відкриття майданчику комплект футбольних м’ячів та призи для учнів під час спортивних змагань. Перший футбольний досвід на полі майданчику спробували Олександр Радуцький та Станіслав Овчаренко під час майстер-класу від ФК «Черкаський Дніпро». А справжнє мистецтво спортивної сили та захисту продемонстрували представники обласної федерації бойового самбо MMA GRIZZLY.

В подарунок гостям від учнів школи лунали чудові слова та пісні про спорт.

Але свято на цьому не закінчилось. За сприянням депутата Черкаської міської ради Володимира Халая у дворі школи для учнів було організовано розважальні заходи та пригощання морозивом ТОВ «Юрія-Фортуна».

Задоволення від даного заходу і заряд позитиву отримали всі присутні, а для учнів школи захід став приємним стимулом до нових спортивних досягнень.