ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0. Тренінг у Львові
![ше_02](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2017/02/ше_02-300x263.jpg)
Ключовий учитель проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0» Сокирка В.М. взяла участь у другому тренінгу. Тренінг відбувся у місті Львів із теми використання сучасних підходів у залученні широкої громадськості до проведення «Шкільних днів енергії». Метою таких днів є підвищення поінформованості шкільної громади стосовно ощадного та ефективного споживання енергії, можливостей використання відновлюваної енергії та формування енергоощадних звичок у кожного члена громади. Для ефективної реалізації цієї мити учасники тренінгу під керівництвом досвідчених тренерів опанували нові методи роботи в проекті та провели попереднє планування днів енергії, запропонувавши заходи, які можуть бути проведені. Учасникам тренінгу була запропонована медіа-матриця проекту, методи та канали поширення інформації.
Експерт Олег Гарасевич презентував Бібліотеку проекту«ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0» яка містить літературу, що дасть можливість інтегрувати елементи енергоменеджменту в навчальні предмети, з метою перетворення школи в осередок виховання свідомих користувачів енергії.
Валентина Михайлівна разом з енергокомандою буде втілювати набуті знання у реалізації проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0».
![111 111](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/9622__640x480_111.jpg)