Ремонтні роботи

в_куток

Тривають літні канікули, а школа вже готується до нового навчального року. Розпочалися ремонтні роботи по оновленню шкільних приміщень.
Вперше за багато років проводиться капітальний ремонт шкільної їдальні за гроші видалені із бюджету розвитку. Встановлені пластикові вікна, ідуть роботи по заміні джерел водопостачання та водовідведення, планується придбати нове обладнання. Найближчим часом завершиться підготовка до монтажу підлоги.
На першому та другому поверхах школи повністю відремонтовано місця загального користування та встановлено нову сантехніку. Ідуть ремонтні роботи у класних приміщеннях. Оновлюються кабінети №226 (вчитель Сіденко Л.М.), №359 (вчитель Восколович Ж.Ю.), №361 (вчитель Засядько Л.В.).
Школа вдячна батькам за допомогу в проведенні ремонтних робіт та підготовці до нового навчального року.

img_5162 img_5159