Проєкт ЮНІСЕФ. «Спільно. Точки зустрічі»

кут

Наша школа стала першою у Черкасах, що впроваджує міжнародний проєкту ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі» проєкт впроваджується громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Він спрямований на підтримку підлітків та їхніх родин, які через війну були змушені залишити свої домівки.
У межах проєкту в нашій школі для переселенців створено точку, де підлітки та їхні родини зможуть отримати базову гуманітарну допомогу, соціоемоційну підтримку, доступ до індивідуальних та групових психологічних консультацій, факультативних занять зі шкільної програми. Під час урочистої зустрічі учасників проєкту привітали заступник міського голови Анастасія Чубіна та директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов та координатори проєкту. Діти та їх батьки взяли участь у розважально-пізнавальній програмі, що проводили талановиті аніматори. Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до проєкту!
Разом ми сила!
Більш детальна інформація про проєкт за посиланням