Проєкт «Спільно. Точки зустрічі». Заняття для учнів 5-11 класів
![зображення_viber_2022-07-20_09-41-15-757](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-20_09-41-15-757-300x252.jpg)
Орієнтовно з 20 серпня у межах проєкту «Спільно. Точки зустрічі», що втілюється за підтримки @UNICEF Ukraine https://www.facebook.com/UNICEFUkraine/ ), Фонд “Професійний розвиток Харкова” ( https://www.facebook.com/perspectiva.kharkov/ ) , Благодійний дитячий фонд “Подаруй дитині світ”(https://www.facebook.com/ditkam.com.ua ) .проводитимуться консультації на предмет корекції прогалин в знаннях та підготовці до нового навчального року по основних навчальних предметах. Детальна інформація та розклад проведення занять для учнів 5-11 класів буде надано додатково.