Подяка від міського голови

1

Пандемія принесла Україні не лише труднощі, але й сотні прикладів справжньої жертовності, героїзму та готовності допомагати ближньому. Батьки та учні 1-І класу нашої школи не стояли осторонь та взяли участь у благодійній акції #Щедрий вівторок, надавши допомогу загальноміському проєкту «Допоможи ближньому». Колектив 1-І класу виявив чуйне ставлення до вирішення проблем черкащан.
Співзасновники благодійного фонду «Допоможи ближньому Черкаси» та міський голова А. Бондаренко висловили подяку 1-І класу за особисту участь у роботі фонду та надання реальної підтримки тим жителям Черкас, які її найбільш потребували під час карантину.
Наша школа має сталі волонтерські традиції і надалі продовжуватиме волонтерську діяльність, формуючи в учнів активну громадянську позицію.
Адже чужої біди не буває, ми є одним цілим!