Підсумки Олімпійського тижня

3

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в школі пройшов Олімпійський тиждень. Він розпочався ранковою зарядкою «Здоров’я в порядку — дякуй зарядці!» для учнів початкової школи. Під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше» проходили Малі олімпійські ігри для учнів 3-х класів. Учні початкової школи долучились до виставки малюнків та колажів, де презентували свої улюблені види спорту. Учні 5-7-х класів змагались за кубок школи з футболу. Незабутні враження залишили змагання з волейболу серед учнів 8-9-х класів. А команда переможець мала честь позмагатися з командою вчителів. Протягом тижня під час інформаційних годинах всі учні школи стали учасниками «Єдиного Олімпійського уроку» знайомилися з історією різних олімпійських видів спорту. У класах були проведені різноманітні активності про значення спорту в житті кожної людини, вікторини на кращого знавця історії Олімпійських ігор. У рекреаціях школи була організована виставка постерів» Олімпійський рух: сьогодення», а в бібліотеці – виставка літератури «Олімпійський рух в Україні».
В межах тижня до школи завітали вихованці спортивного клубу «Черкаські тигри», які із захопленням демонстрували свої вміння та навички з таеквондо. Учні 5-6-х класів стали учасниками майстер-класу зі спортивної стрільби із луку. Олімпійський тиждень» успішно відкрив спартакіаду школярів 2021-2022 навчального року.