Підсумки І семестру

konkurentosposobnost

Підбито підсумки навчальних досягнень учнів школи за І семестр 2018-2019 навчального року. За результатами семестрового оцінювання слід зазначити, що високий рівень навчальних досягнень мають 16 учнів, достатній – 205 учнів, середній – 271 учнів. Загальний індекс успішності по школі складає 7,54.
Найвищі показники  мають:
У початковій школі: 8,86 – 3-А клас (класний керівник Мотренко С.М.); 8,5 -3-Б клас (класний керівник Осадча І.В.); 8,34 – 11-А клас (класний керівник Кононенко Т.Г.); 8,2 – 4-А клас (класний керівник Січкар Т.П.); 8,0 – 5-Б клас ( класний керівник Артьомова У.О.).
На високому рівні І семестр завершили Мехніна Поліна  та Науменко Дарина (3-А); Коваль Вероніка, Поліщук Марія, Полухін Арсеній (3-Б); Жиляєв Максим, Ляпкало Крістіна, Козловський Максим, Розіна Вероніка (4-А); Веремієнко Катерина, Сабадаш Еліза (4-Б); Макаринська Анна (5-А); Розіна Ельзара (7-Б); Смотритель Артем (9-А); Іноземець Анна, Коваль Аліна, Негрій Анастасія (10-А).