Обрано першого президента школи
![IMG_2335](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_2335-300x220.jpg)
Першим президентом школи більшістю голосів обрано учня 9-А класу Нікіту Макаренка. Лічильна комісія у складі Іллі Круця, Марії Тимошенко, Ані Яремко та Олексія Масанова оприлюднила волевиявлення шкільної громади. У голосуванні взяли участь 440 учнів 5-11 класів.
Інавгурація президента відбудеться на сесії шкільного парламенту. Перший президент разом із керівництво шкільного парламенту, після консультацій із старостатами класів, визначаться з кандидатами на посаду голів парламентських комітетів та членів журі загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року».
Вся шкільна громада щиро вітає першого президента школи – Нікіту Макаренка та бажає плідної, змістовної роботи по втіленню демократичних ідей в освітнє середовище.
![asfas asfas](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/16128__600x600_asfas.jpg)