Навчаємося бути толерантними

IMG_2743

Сьогодні шкільна родина разом із усім світом відзначає міжнародний день толерантності. Варто пам’ятати, що толерантність ‒ це терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, культури і звичаїв. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід’ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний. У цей день як ніколи актуальним є гасло «Усі різні ‒ усі рівні», яке вже давно стало символом толерантності та шанування різноманіття.
Сьогодні кожен бажаючий мав змогу приєднатися до заходів, що в цей день проводилися у школі. Маленькі школярі із самого ранку отримали пізнавальні брошури про толерантність, що розповідають про важливість сьогоднішнього дня. Учні перших класів із захопленням переглянули та обговорили анімаційні стрічки «Мій друг – Їжачок» та «Просто так», які пропагують терпиме та доброзичне ставлення один до одного. Третьокласники долучилися до виставки малюнків «Толерантність очима дітей». Педагог-організатор разом із класним керівником провели заняття з елементами арт-терапії з учнями 3І класу «Якого кольору толерантність», під час якого третьокласники приєдналися до флешмобу «Долоньки добра». Учні четвертих класів підготували цікаві повідомлення для первачків «Ми навчимо Вас бути толерантними». У 3А та 3Б класах відбулися години спілкування, де учні разом з вчителями шукали відповіді на питання «Як зробити суспільство толерантним». Серед вчительської громади проведено анкетування «Наскільки Ви толерантні», підсумки якого будуть оголошені в кінці тижня. «Всі ми рівні – всі ми різні» – з такої теми відбулося заняття у 4А класі, а учні 4Б класу написали побажання всім людям світу та залишили їх на «Дереві толерантності».
Будьмо толерантними – будьмо щасливими!