Модель ООН

026

Учні школи вже втретє взяли участь у міській грі «Модель ООН». За підсумками жеребкування наша команда у складі Івана Осіяна, Анни Панової (9А), Дарії Уварової (10А), Аліси Фартушні та Вікторії Маломуж представляла Австрійську республіку. Акредитованим фотокореспондентом у прес-центрі була Лілія Шевченко (9Б). Делегати працювали у п’яти комітетах, обговорили сучасні проблеми, шукали шляхи їх подолання. Наприкінці відбулося сесійне засідання у актовій залі на якому делегати ухвалили резолюцію. Завершенням заходу став дипломатичний бал у Черкаському обласному художньому музеї де дівчата перетворилися у стриманих панянок, а хлопці в джентльменів.

До відома. Модель ООН – це ділова гра, яка моделює засідання комітетів системи ООН, а її учасники виступають в ролі дипломатів.