Модель ООН-2019. Черкаси

oon

Міська дипломатична молодіжна гра «Модель ООН – 2019» відбулася минулої суботи. Учні школи вже вчетверте взяли участь у міській грі. За підсумками жеребкування наша команда у складі Владислава Босенко (9-А), Анни Панової, Аліни Коваль, Ангеліни Горбунової, Евеліни Ігнатьєвої (10-А) та Нікіти Товстопята (10-Б) представляли Турецьку республіку. Делегати працювали у п’яти комітетах, обговорили сучасні проблеми, шукали шляхи їх подолання. Завершенням заходу став, за традицією, дипломатичний бал у Черкаському обласному художньому музеї.
До відома. Модель ООН – це ділова гра, яка моделює засідання комітетів системи ООН, а її учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.