Міжнародний День миру

ден__миру_лого

В школі відсвяткували Міжнародний День миру.

Міжнародний  День миру був проголошений у 1981 році резолюцією ООН. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети.

Щороку різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до масштабної роботи в підтримку миру , а також задля того, щоб поширити інформацію серед окремих осіб , громад та суспільств для глибшого розуміння проблем, які перешкоджають мирному співіснуванню, та обміну інформацією і досвідом для його досягення.

Міжнародний День миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття. В Україні, Організація Об’єднаних Націй  вже в четверте ініціює всеукраїнську кампанію «Голуб миру», в той час, коли питання миру є особливо нагальним для України.

Цього року Євроклуб нашої школи також долучився до кампанії «Голуб миру» . Учні 6-8-х класів виготовили голубів та написали на них побажання людям жити у мирі та злагоді.

Також  Євроклуб «Співдружність» об’єднав учнів початкових класів в акції «Парасольки миру» . Учні оформили свої парасольки у національному стилі, та у єдиному флешмобі відкрили іх, символізуючи єдність та бажання жити у мирі та безпеці.