Лікарі людських душ
![107313907_3330929__FL3CvJAToY](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2019/04/107313907_3330929__FL3CvJAToY.jpg)
Сьогодні у нашій країні відзначається Всеукраїнський день психолога. Представники цієї професії допомагають впоратися з життєвими негараздами та побороти різноманітні стреси. В нашій школі на посаді практичного психолога працює Тетяна Сергіївна Литовченко, яка перш за все сприяє забезпеченню якісного процесу соціалізації учнів у освітньому середовищі. Багато часу приділяє діагностиці, просвіті, профілактиці, корекційно-розвиваючій роботі та консультуванню учнів, батьків та вчителів. Найважливішим у своїй роботі Тетяна Сергіївна вважає, що важливо створити у школі такі умови, щоб кожній дитині було комфортне, щоб вона хотіла до неї ходити та не відчувала себе самотньою й нещасливою. Важливо, щоб батьки та вчителі побачили її реальні проблеми, захотіли їй допомогти і, головне, зрозуміли, як це зробити.
Двері кабінету практичного психолога завжди відчинені і всі бажаючи можуть звертатися до Тетяни Сергіївни. Зі святом Вас!
![img_1791 img_1791](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/13439__640x480_img_1791.jpg)