Козацькі розваги

у куток

В парку «Ювілейний» був проведений міський спортивно-патріотичний захід серед школярів  «Козацькі розваги»

Команда нашої школи «Молнія» у складі учнів 8-х класів взяла участь у цьому заході, який проводився з метою виховання патріотизму серед учнівської молоді, пробудження національної свідомості, фізичного загартування, моральної стійкості та популяризації здорового способу життя.

Загальне керівництво проведення змагань здійснювало управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, а безпосереднім проведенням змагань займався цивільний корпус «Азов».

Учні змагались у різних цікавих конкурсах, таких як «Втеча полоненого козака з полону» (стрибки  у мішках), колективна скакалка, слон, тигр, бій мішками, козацька кмітливість, колективні стрибки, перетягування канату.

Бабієнко Владислав, Бирсан Давід, Колісник Владислав, Кривич Ілля, Терещенко Давід, Діхтяренко Дмитро, Руденко Станіслав, Батякова Ольга, Румянцева Марина та Сокирка Ольга під керівництвом вчителя фізичної культури Вербицького С. В. показали справжню спритність, командну єдність та спортивну підготовку.

Дякуємо нашій команді за гідну участь та бажаємо подальших спортивних успіхів!