Конкурс ораторського мистецтва

оратор

Учениця 11А класу Анастасія Ярова взяла участь у регіональному етапі конкурсу ораторського мистецтва англійською мовою. Конкурс проходив на базі Першої міської гімназії з ініціативи Литовського міжнародного університету LCC. Учасники змагалися в красномовстві з теми «Утопія і дистопія». Анастасія Ярова (вчитель Восколович Ж.Ю.) достойно представила свою промову – «Повітряний палац та брутальний камінь». У своєму спічі дівчина розповіла про баланс утопічного та дистопічного в архітектурі. За підсумками конкурсу Анастасія отримає відповідний сертифікат.

До відома. LCC International University – це американський тип університету, який знаходиться у м. Клайпеда, Литва. Заклад співпрацює з українськими школами з 2004 року. В ньому навчаються студенти з 27 країн світу. Сімдесят відсотків викладацького складу – професори із США та Канади.