Гордість школи

загружено

Добіг до кінця 2019-2020 навчальний рік. Не зважаючи на те, що цей рік був сповнений незвичних викликів, емоцій та подій, школа пишається своїми переможцями. Маємо 36 учнів, які досягли високих успіхів у навчанні за підсумками 2019-2020 навчального року і нагороджені похвальними листами «За високі досягнення у навчанні»: Височин Денис, Гаражун Софія, Гладун Анастасія, Грінченко Марія, Дика Софія, Жадинська Христина – 3-А; Зубко Богдана, Корж Максим, Куштан Максим, Ляшенко Мілана, Теслюк Андрій – 3-Б; Коваль Ігор, Кульбачна Вікторія – 3-В; Мехніна Поліна, Науменко Дарина, Парначова Станіслава – 4-А; Коваль Вероніка, Поліщук Марія, Полухін Арсеній – 4-Б; Товстопят Ульяна – 4-В; Козловський Максим, Опара Єва, Розіна Вероніка – 5-А; Коломієць Віра, Рябенко Богдан – 5-Б; Макаринська Анна, Скрипник Єгор, Тропіна Ніка – 6-А; Ключникова Анастасія – 6-Б; Ніконова Катерина – 7-А; Корнієнко Анастасія – 8-А; Розіна Ельзара – 8-Б; Кухоль Неля, Патерко Аліса, Шатан Єлизавета – 8-В; Постоленко Іван – 10-А.
Шкільна команда учнів отримала 30 призових місць на II етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. 10 учнів представляли школи на ІІІ етапі. За результатами участі отримали шість призових місць. Вибороли 6 перемог на І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН.
Школа має 2 переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на міському рівні Дарина Науменко 4-А (вчитель Мотренко С.М.) виборола І місце, Єгор Скрипник 6-А( вчитель Гончар Т.А.) посів ІІ місце, Єва Опара 5-А(вчитель Барсукова Л.М.) та Софія Хромова 7-А(вчитель Соломка О.М.) вибороли ІІІ місця. Крім того Дарина Науменко гідно представила школу й на обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і посіла І місце
ІІ етап ювілейного Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка приніс школі одразу три перемоги. Учениці 5-А класу Вероніка Розіна (вчитель Барсукова Л.М.), 6-А класу Ніка Тропіна (вчитель Гончар Т.А.) та 11А класу Анастасія Негрій (вчитель Сатанівська І.В.) посіли ІІІ місця.
Учні школи активно брали участь у навчальних конкурсах різного рівня це й участь у Всеукраїнському конкурсі Еко-Техно Україна 2020; участь у Всеукраїнському конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020»; Мiжнародний математичний конкурс «Кенгуру» ; Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бебрас»; Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»; Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»; Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»; Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»; Інститут Розвитку Шкільної Освіти конкурс «Розумничка»; Всеукраїнський конкурс з французької мови «Галлус»; Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок».
В цьому році у ціх інтерактивних конкурсах взяли участь понад тисячу учасників. Численні грамоти та дипломи продовжують надходити до школи за перемоги учнів у Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних освітніх конкурсах з різних галузей знань.
Вся шкільна родина бажає нашим переможцям продовжувати підкорювати нові вершини та прославляти школу на рівні міста і всієї України! Також бажаємо не зупинятися на досягнутому, тому що тільки той, хто йде вперед, здатен піднятися вгору.