Герої не вмирають!

yzerBWuzp00

Сьогодні вся шкільна родина вшановує пам’ять випускника школи Євгенія Подолянчука. Із самого ранку у шкільному фоє демонструвався відеоролик про бойовий та життєвий шлях героя. Під час інформаційних годин спілкування 1-11 класи згадували Євгенія, як людину та офіцера ЗСУ. Школярі поклали квіти до меморіальної дошки Народного Героя України. Євгеній навчався у нашій школі з 1998 по 2008 рік. У 2008 року вступив у Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультету розвідки, який закінчив з відзнакою. З 2012 року на військовій службі. Служив у Кіровограді, 3-й окремий полк спецпризначення. Займав посаду командира групи: 2 загін, 5 рота. Євгеній Подолянчук відбув у зону АТО для захисту цілісності держави та боротьби з російською агресією у числі перших. Загинув під час оборони Донецького аеропорту. 14 вересня 2014 року, отримавши осколкове поранення в голову під час обстрілу російськими бойовиками, помер по дорозі в лікарню.
Ми пам’ятаємо Євгенія!
Вічна пам’ять Герою!