Фотоколаж з випускниками

випуск_новина

У фойє школи встановлені постери, на яких зображені випускники 2018 року. В цьому році школу закінчило 35 учнів. Серед них  обласні стипендіати, переможці Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту  науково-дослідних робіт МАН, переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, віце-спікер міської учнівської міжпарламентської асамблеї, активісти шкільного самоврядування.
Випускники 2018 року учасники та призери  Всеукраїнських заходів: біологічного форуму «Дотик Природи», турніру юних біологів, конкурсу екологічних проектів «ДрімЕко», наукової конференції з енергоефективності, конкурсу «Водний приз» фіналісти телевізійного проекту «Голос. Діти»; міських – дебатних турнірів, конкурсу учнівських творів «Пам’ять серця», фестивалів ДЮП, гри «Модель ООН».
Запрошуємо всіх бажаючих на Випускний вечір!