Енергоефективне освітлення

лампочка

У нашій школі розпочинається робота по втіленню проекту «Енергоефективне освітлення». Він пройде у межах проекту «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні. Питання енергозбереження та енергоефективності з кожним роком стають все більш актуальними. Вони важливі не тільки для держави та бізнесу, а й простих громадян. Питання енергозбереження – складова цілого комплексу завдань, таких як збереження не відновлюваних природних ресурсів, протидія змінам клімату, забезпечення енергетичної незалежності України. Вивчення питань енергоефективного освітлення, конкретні дії кожного з нас щодо заміни застарілих типів освітлення на сучасні, більш дружні до довкілля зроблять наші спільні зусилля ще більш комплексними та ефективними.

Проект буде втілюватися під час проведення уроків для стійкого розвитку, курсу за вибором «Моя щаслива планета», факультативу «Основи споживчих знань», виховних годинах та на уроках географії, фізики, економіки, трудового навчання, природознавства.   Наша школа отримала методичні та відео матеріали від Благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство» для учнів молодшої, основної та старшої школи: магніти, наклейки, закладки, трансформери, плакати для інфостендів, буклети інформаційних матеріалів для учнів та вчителів, посібники “Методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять з питань енергоефективного освітлення у початковій, основній та старшій школі”.

Координатор проекту: вчитель фізики В.М. Сокирка.