До нових зустрічей в «Досліджуємо світ»

1 (3)

Ось і добігла  до завершення цікава та насичена робота наукового табору.
Школярі активно брали участь у різноманітних заходах, де мали змогу не лише дізнатись щось нове, але й гарно відпочити. Учні стали активними учасниками першого кліматичного пікніку “Екологічний челлендж”, що відбувся в рамках Днів сталої енергії в Черкасах. Робота пікніка здійснювалася в 10 локаціях. Учні нашої школи представляли роботу в локації №4 (керівники Клименко О.І., Сокирка В.М.). Екологічний театр школи (художні керівники Коркішко І.О., Довгаль Л.В.) висвітив у своєму виступі проблеми зміни клімату та енергоефективності. На пікніку лунав Гімн Екологічної варти у виконанні Єфросінії та Ніни Коломієць. Учні збирали пазл “Прибери планету”, грали у кліматичні ігри, були учасниками тренінгів з енергоефективності.
Разом із учителями української мови та літератури та світової літератури Сатанівською І.В., Чернухою В.С. учні відвідали центральну міську бібліотеку для дітей, де в бібліотечному салоні переглянули відеосюжети по темі «Екскурсії літературними творами». Відбувся захист міні-проектів «Літературна Черкащина» (керівник Соломка О.М.). Під час роботи над проектами учні створили тематичні папки з описами творчості письменників Катерини Вербівської, Марини Павленко, Івана Дробного, Олександра Солодаря, Наталії Горішної, Ольги Месеврі,  Світлани Горбань, Василя Захарченко, Валентини Коваленко, Оксани Галаєвої, Людмили Тараненко.
Плідно попрацювавши під керівництвом вчителя біології Клименко О.І. учні представили результати своєї роботи захищаючи проекти «Генна інженерія», «Біотехнології», «Цікава іхтіологія», «Лишайники біоіндикатори чистоти повітря», «Без верби та калини нема України». Авторські проекти були цікаво представленні та оформлені  з малюнками та ілюстраціями. Учні  продемонстрували глибокі знання по темі, що досліджували.
Сподіваємося, що набуті знання в таборі «Досліджуємо світ» допоможуть учням втілити свої ідеї у творчі роботи та гідно представити їх у конкурсі захисту науково-дослідних робіт МАН.