До нових зустрічей, «Sunshine»!

DSC01340

В актовій залі школи відбулося урочисте закриття літнього мовного табору «Sunshine». Протягом трьох тижнів діти мали змогу відпочиваючи навчатися та навчаючись відпочивати. З вітальним словом до школярів звернулася начальник табору Карбівнича І.В., яка побажала всім присутнім гарного відпочинку на літніх канікулах та вручила нагороди найактивнішим табірчанам. Завдяки клопіткій роботі вчителів іноземних мов Терещенко І.В., Восколович Ж.Ю., Войцеховської О.В., Коломієць Л.М., Семенової Н.В., Драки О.В., Мазур О.Є. учні, відпочиваючи у таборі, поглибили свої знання з англійської, французької та німецької мов та побували у різних куточках нашого міста. Вони мали змогу брати участь у роботі драматичного та лялькового театрів, країнознавчого та музикознавчого гуртків, переглядали відео англійською мовою. У таборі проводилися заняття за інтересами: виготовлення  різноманітних поробок, розучування пісень та віршів іноземними мовами. Також в таборі працювала творча майстерня, де учні мали змогу оволодіти технологією «Витинанки»; малювали  малюнки, робили  аплікації. Школярі брали участь у лексичних рольових іграх, здійснили екскурсії  до дитячої бібліотеки та бібліотеки ім. Лесі Українки, де дізналися про визначні місця та пам’ятки, традиції та свята  англомовних країн, Франції та Німеччини. Учні мали змогу відвідати краєзнавчий музей та взяти участь у майстер-класі з виготовлення виробів з глини, реставрації глиняного посуду.

Табірчани  брали активну участь в спортивних змаганнях, що проводилися вчителем фізичної культури Вербицьким С.В.. Щоденна робота табору висвітлювалась на стендах у рекреації школи. Діти намагалися спілкуватися  іноземними мовами. Невимушена атмосфера, яка панувала у мовному таборі, дозволила дітям гарно відпочити, отримати багато позитивних емоцій і при цьому підвищити мовні навички.

До нових зустрічей «Sunshine»!